Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ha az exeteknek 18...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha az exeteknek 18 centis farka volt, de az új pasitoknak csak 14 centi, akkor az elég lesz nektek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 24. 12:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%
#9 Alfa fiam hát neked se sok ész jutott barátom!
2022. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
15%
Ha idióta vagyok ha nem, ha van eszem ha nem, köszönöm szépen, én megegyszer olyan megaláztatást nem kérek mint akkor egyszer. Megvan ennek a hátránya igen, van, hogy két évig is egyedül vagyok, mert nehéz olyan lányt találni aki elmondja, meg olyan aki nálam nagyobbal nem volt. De, hogy utána járjak megint a pszichológushoz, meg beagyalva jöjjenek az impotencia gondok, mert súlyos lelki és testi tüneteket tud okozni ha egyszer egy férfit így megaláznak, hogy azért hagynak el mert kicsi a farka. Én ezt vállalom, együtt élek vele, de akkor is tudom, hogy elkerulom azt a testi és lelki fájdalmat, megaláztatást amit akkor éltem át. Súlyos, kemény hónapjaim, éveim voltak benne, hogy azután férfiként tekintsek magamra, különböző csoportokba jártam, ugye a pszichologushoz is, a terápiák...megegyszer ezt soha!
2022. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, neked pszichológushoz kell menni, mert valakinek nagyobb a f@sza, mint a tiéd?? Neked nagy baj van a fejedben!
2022. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
90%

Addig addig méregetitek a kis kukitokat hogy lelki problémátok lesz tőle.

Nehogy már azt mond kedves 9-es hogy 17-es szerszámmal probléma ha elöted nagyobbal is volt a kiszemelt.

Ezek csak áll indokok a sikertelenségre.

Vagy 12 az amit 17-nek nevezel, vagy az első próbálkozásod volt egyben az utolsó is, majd különböző okokra hivatkozva mentesítgeted magadat a kapcsolatteremtéstől.

A többi az mind rizsa és mellébeszélés.

2022. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

A margójára annyit és tényleg nem offolni akarom a kérdést, csak a ferfitarsaim figyelmet akarom felhivni, hogy ne járjanak úgy mint én.

Ismerkedtem vagy 2 évvel ezelőtt itt egy lánnyal, átmentünk messengerre, nagyon hamar a szex témára értünk, szokásos felesleges köreim... leírta, hogy mekkorákkal volt stb. Később számot is cseréltünk, telefonon is óra hosszákat beszélgettünk. Küldött magáról 1-2 nagyon extrém képet is.

Épp a találkozót terveztük már, amikor előtte pár nappal ratertunk a szex azon részére, hogy beoltozes, segédeszközök...

Aztán benyogi, hogy pár héttel ezelőtt rendelt egy 20 centis vibrátort. Azon nyomban tiltottam is minden oldalról. Több napig keresett itt is, különböző regisztrációkat csinált, hogy elerjen, más telefonszámrol is hívott, hogy mi a fasz bajom lett egyik pillanatról a másikra.

Szóval erre is odakell figyelni, hogy mekkora vibrátor használ egy lány, azóta erre is figyelek.

2022. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

14#

Látod ez a baj, hogy nem hiszitek el, hogy ilyen van és létezik, megtortenik, persze egy férfi sem beszél róla, mert nem kellemes beismerni, hogy kb lelkiekben egy kasztralassal ér fel ha egy férfit ezért hagynak el...

2022. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Ez beteg 😂
2022. jan. 24. 14:26
 18/23 A kérdező kommentje:

17 centivel ki az, aki elhagyna? 😂

Akkor én mit szóljak 14, 5 centivel?

2022. jan. 24. 14:28
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj haver startolj rá a csajra, hódítsd meg, bűvölt el utána az ágyban varázsolj azzal amid van, tedd boldoggá, repítsd a csúcsig - s nem fogja hiányolni az a 4 cm-t hidd el. Amúgy honnan veszed hogy az exének mekkora volt, te minden csaj exét felkeresed és odaállsz mellé pötsméregetni? 😂
2022. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem baj, legalább tudom hogy van férfi akinek nem kellenék eme fogyatékosságom miatt :)
2022. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!