Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ha az exeteknek 18...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha az exeteknek 18 centis farka volt, de az új pasitoknak csak 14 centi, akkor az elég lesz nektek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 24. 12:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
A 14 szerintem még vállalható. Csak legyen kemény hogy fel tudja nyársalni vele a lucskos pin.ácskámat.
2022. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Ha ügyes akkor elég lehet
2022. jan. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Igen elég. De ez nagyban függ attól mennyire ügyes. Nagy mérettel is lehet valaki bena és kisebb mérettel is lehet valaki ügyes
2022. jan. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
F@szméregetők…. a kutyának sem kéne ilyen pasi. L.
2022. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
26%
De mi az hogy legyen ügyes? Tehát a fasz áll, amit ki be nyomkodunk belétek. Ebbe mit lehet elrontani? Legfeljebb ha kicsusszan és véletlenül betalál a segglyukba.
2022. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%
#5 szomorú ha neked annyiból áll a szex hogy ki be nyomkodod a farkad.
2022. jan. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Legyen ügyes és ne zavarna
2022. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem akadtok már le erről a fütyi méregetésről?
2022. jan. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
2%

Én szakítottam már lánnyal az miatt, hogy az exének, mint kideritettem 22 centis farka volt, nekem meg 17 centis. Én kapcsolat előtt ezeket kikérdezem és általában, ha nem játszik közre a szerelem és az érzelem akkor hagyom az egészet, csakis olyan lányokkal jövök össze akik előttem csakis kizárólag nálam kisebb farkú pasikkal voltak együtt.

Így elkerulok egy csomó problémát, hogy "az exemnek nagyobb volt, jobban élveztem vele" meg az ehhez hasonló dolgokat így kiiktatom.

Beakarta adni nekem egy csaj, kb fél éve voltunk együtt és nagyon elontotte az agyamat a farok méret téma és azt akarta beadni, hogy az én 17-es farkam sokkal élvezetesebb mint az exenek a 19-ese, meg, hogy nem tudott vele elelvezni, velem meg igen, meg, hogy nem is szerette úgy mint engem...persze hagyjuk már, hagyjuk már! És több lánnyal is így jártam.

Szakítottam is vele/velük pár hétre rá, engem egy lány sem fog megalazni az miatt, hogy kicsi a farkam, meg egy lány sem fog nevetség ​tárgyává tenni, hogy elmeseli a barátnőinek, hogy "hát...a jelenleginek sokkal kisebb a farka mint a volt pasimnak, de azért így is jó" persze....persze....

Én teszek azért, hogy fedhetetlen maradjak!

Ne doljetek be a nőknek fiúk, legyen ügyes, meg legyen érzelem, szerelem...persze, hagyjuk ezt...

Én egyszer szaladtam bele ilyenbe, hogy kicsi volt a 17-es szerszámom a lánynak, nagyon megalázó, szerintem egy férfinak ez megelazobb mintha egy kocsmai bunyóban 1-1 felállásban kikapna egy nála sokkal kisebb, alacsonyabb embertől.

2022. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%
A #9 es egy idióta. L.
2022. jan. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!