Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan férfi, aki akár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki akár évek óta rendszeresen szed viagrát, vagy valami komoly potencianövelőt? Milyen tapasztalatok vannak ezzel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok impotens, könnyen feláll bármikor. De gyorstüzelő vagyok, és merevedési gondjaim is vannak, tehát miután felállt, nehezen tudom keményen tartani, és mikor nővel vagyok, a kényeztetéstől, hogy felizguljak rendesen, sokszor el is sülök behatolás előtt. Sajnos egymenetes vagyok, és utána halott a farkam.

Ismerek mindenféle trükköt meg tippet ezzel kapcsolatban, túl vagyok már ezeken, ne is írjátok. Képtelen vagyok kielégítő szexuális aktust létesíteni. Arra gondoltam, ha lesz komoly párkapcsolatom, feliratok magamnak viagrát, hogy a barátnőm kitudjam majd rendesen elégíteni, és számomra is élmény legyen a szex. Már csak az a kérdés, mi történik, ha valaki majdnem naponta szed viagrát, hosszútávon milyen mellékhatások lehetnek? Légyszi normális válaszokat. 25f



2022. jan. 22. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia,nekem is hasonlo gondom volt.....amikor sikerült felállitani,nemsokára le is konyult..aztán ha megint felállt hamar elmentem,........pszihés volt szerintem,mert most uj barátnöm van és minden ok....

amugy szedtem bogyókat,akkor jó volt.....

2022. febr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-es!


Miket szedtél?


Kérdező!


Mi lett végül?

2022. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2es

Semmi, nem is sezxeltem azóta.

2022. márc. 14. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!