Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet jobb egy futó kaland...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jobb egy futó kaland egy komoly párkapcsolatnál? Vagy hogy értelmezzem ezt?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel fél évig szexkapcsolatban voltunk. Ez valamiért megszakadt, de lett barátnője. Elég komoly ráadásul. Én nem is kerestem már, nem is nagyon érdekelt de mégis beszélgetésbe elegyedtünk facebookon.

Szóba került a szex, és konkrétan megmondta hogy nagyon jó a barátnőjével, de én fényévekkel jobb voltam, néha szokott is rám gondolni. De amúgy szereti őt...


Ilyen tényleg van? Hogy egy érzelem nélküli szex jobb a pasik számára mint ahogy ő hívja az "asszony" akivel együtt él és szerelmes belé? Számomra ez felfoghatatlan.


Csak mert lehet túlgondolom de lehet azért mondott ilyet mert még mindig vonzódik hozzám, mert elég nehezen kattant le a témáról. Nehezen hiszem, hogy egy futó kaland jobb élmény mint egy barátnő. Most azóta ezen kattogok hogy ez valami felhívás akart lenni és csak kamuzott nekem hátha lépek erre valamit ha ilyet mond...


2022. jan. 18. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem tulagyalod, ő meg pont ezt akarja, hogy gondolj rá, hogy járjon a fejedben, te meg vagy olyan hülye, hogy hagyod, hogy bevigyen az erdőbe.
2022. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Van ilyen. Nekem is volt hasonló.

Az volt nàllam hogy az akkori aktuàlis baràtnőm eléggé tapasztalatlan volt az àgyban de amugy élettàrsként nagyon jó volt vele. De szex közben sűrűn csalódtam benne, az exemet kívàntam. Végül lassacskàn megtanítottam a dolgokra.

2022. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
2 csaj több, mint 1, elülteti a fejedben a gondolatot, te meg rákapsz előbb-utóbb, de ha többet akarsz tőle, csak az idődet pazarlod... Az ilyen srácok szeretik, ha van elrakva pár csaj, ha valami balul sül el...
2022. jan. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Igen lehet ilyen, meg az is, hogy a pasi simán csak félre akar kúrni mert örök vadász és kell neki a változatosság. Nem mondhatja azt mégsem, hogy "baby a csajommal a legjobb a világon, jobb nálad, de megbúbolnálak mert egy kis változatosságot akarok".
2022. jan. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Mindent elmondtak előttem, amit én is gondolok a helyzetről.

Szerintem az lenne a legjobb, ha nem is beszélnél vele többet. Amúgyis hànyinger egy alak.

N

2022. jan. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 menta34 ***** válasza:
100%

Természetesen lehet jobb. Az érzelmi faktor, amire vélhetően a kérdésed utal nem minden. Ha nem épp a legnagyobb rózsaszín ködös szerelmi lángolás van, akkor valljuk be fontos a technika/hozzáállás/fantázia/stb. is.

Amúgy meg ... féltékeny vagy? :)

2022. jan. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most mi olyan furcsa ezen? Igen, ilyen tényleg van, hogy egy exszel jobb volt a szex -még ha csak futó kaland is volt-, mint a jelenlegi partnerrel. Te is tudod jól, nincs két egyforma, mindenkivel másmilyen, így az egyikkel jobb, a másikkal kevésbé. Mindenki rangsorol, még te is! Igen, gondolhat néha az ember az exekre, simán felidézhet magában akár szexuális emlékeket is. Ettől függetlenül szeretheti annyira az aktuális párját, hogy még akkor sem lép félre, ha konkrét felajánlást kap (akár még ha a "jobbik" extől is kapja). Persze az is lehet, hogy él valaki a lehetőséggel, vagy konkrétan próbálkozik is, ez teljesen egyén- és jellemfüggő. Direkt nem írtam nemeket, ugyanis ez az egész igaz úgy a férfiakra, mint a nőkre!

A te konkrét esetedben sem tudhatjuk, hogy vannak-e hátsó szándékok, de szerintem túlgondolod. Beszélgettetek, közölte, hogy te szexuálisan jobb voltál a mostaninál, de őt szereti. Ennyi...

F45

2022. jan. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!