Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok lány miért nem örül annak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért nem örül annak ha fiatalon komoly kapcsolatot akarna vele egy fiú?

Figyelt kérdés

Miért jó neki az ha több fiút kipróbál?

Én fiúként örültem volna ha tiniként találtam volna barátnőt, de sok lány nem így gondolkozik.


2022. jan. 10. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Na kezdődik...
2022. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Sztem pont a lányok akarnak korábban komoly kapcsolatot.


Ezért is jobb, ha a srác az idösebb.


Persze aláirom h mindkét oldalon vannak kivételek.

2022. jan. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Imádom az ilyen egybites végletekben gondolkodó kérdezőket.
2022. jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem jó csajokkal ismerkedsz.
2022. jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Mer ba$ni akarnak sokat.
2022. jan. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Mert alkalmatlanok vagytok rá elég sokan.
2022. jan. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj kérdező, de eszed nem sok van. Önsajnáltatod magad. Vagy te vagy az a nyavajgó aki majdnem napont ki írja a hasonló kérdéseket. Nem. Nem minden nő akar csak szexet. Ige sok nő akar kapcsolatot, de ez nem jelenti azt, hogy az első pasival aki komolyat akar màr házasságot kötünk rögtön. Ugyanúgy meg kell válogatni ki kivel köteleződik el. De szerintem te csak nem tudod le nyelni a sértettségedet és azzal magyarázod meg a sikertelenségedet, hogy biztosan a nők csak szexelgetni akarnak. Nekünk talán tilos vagy mi? Ha nem akarnak kapcsolatban lenni veled akkor benned van a hiba, nem bennünk.
2022. jan. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező! Köszönjük az újabb kérdést ebben a témában!

Komolyan már külön kategória kene (ennek az 1 vagy lehet több kérdezőnek) a gyakori-n, mondjuk, ilyesmi “Normális, jó fiú szenvedése”


Amúgy meg mindig durván általánosítasz, a legtöbb no akar párkapcsolatot, (az mondjuk lehet nem veled), akik meg nem, azok hagy csináljak azt amit szeretnének, ahogy a férfiaknak is lehet, mégsem találkozok ennyi picsogassal itt nőktől, ok akkor inkább a baratnoiknek panaszkodnak.


Azért biztos, ami biztos tedd fel meg napi 2-szer minimum a kérdést, hátha egyszer itt találod meg a választ…

2022. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

Jelentettem a nyomorék kérdésed mert feltételezhető hogy már megkérdezted ugyan ezt.

Szívesen

2022. jan. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Na, már megint MR. Niceguy..😃😃
2022. jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!