Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ma nehezebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ma nehezebben talál párt, házastársat egy csúnyább ember mint a 80/90-es években? Miért?

Figyelt kérdés
2022. jan. 19. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert kinyílt a világ, az internet miatt nemcsak a baráti közösségedben tudsz ismerkedni, ott egy csomó online felület ismerkedni, ezért mindenki válogatósabb lett, főleg a lányok. Olyat kell keresni, aki ezeket nem használja, de ezek száma napról napra fogy, vagy csak nagyon jól kell kinézni...
2022. jan. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel, változik a világ, igényesebbek lettek az emberek. Válogatósabbak, főleg a nők és erre nekik ehhez minden adott. Egy férfinek vagy nagyon jól kell kinéznie vagy nagyon jól eleresztve anyagilag.
2022. jan. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Most akkor kit tekintünk csúnyának? Még mihez képest?


Szerintem most szebbek a csajok (nem a vakolt műnőkre gondolok!), mint 40 éve. Szóval a kérdésed nem elég egzakt

2022. jan. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Régen egy kisvárosban összesen volt 100-200 szóbajöhető fiatal fiú/lány, ma meg beregelsz bárhova és több ezer-tízezer főből válogathatsz.


Aki lottózott már életében, tudni fogja melyik esetben nagyobb az esélye a sikerre :D

2022. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan nehéz/könnyű mint eddig. Lehet sokaknak túlzóak az elvárásaik, de egyben a lehetőségek is sokszorozódtak. A "párpiac" kereslet-kínálat alapon működik. A legnagyobb hiba nőknél a saját szinthez képest sokkal magasabbra rakott léc, a pasinál meg a kezdeményezőképtelenség.
2022. jan. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, a párkeresési sikertelenségeknek a nem reális elvárás az oka. Mondjuk egy 10/5-ös fiú 10/7-es lányt szeretne, egy 10/6-os lány 10/9-es fiút. Míg egy lánynak azért könnyebb egy „osztályzattal” feljebb levő fiút találni, addig ez a fiúk esetében nem mondható el.
2022. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Budapesten mindenféleképpen. Én egyébként vidéken keresnék lányt ilyen esetben. Talán ott még könyebb.

Van egy barátom, akinek kifejezetten csúnya feje van. Viszont cserébe minden nap konditerem. Kockás has. Izmos test. Jó munka és átlagnál jobb kereset

Minden héten más nővel van és jó nőket szed fel vidéken.

2022. jan. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szerintem ez a gyúrás téma is annyira túl van nyomatva.

Ma elvárás már, hogy kockahasad legye és ki legyél gyúrva. 30-40 éve ez abszolút nem volt elvárás és téma.

2022. jan. 20. 17:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem elvárás, ha jól nézel ki alapból. Nekem sose volt kocka hasam, még is tudtam jó csajokat felszedni.

Viszont, ha már a fejed nagyon csúnya, valahol kompenzálni kell.

2022. jan. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!