Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan aki tiniként sikeres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki tiniként sikeres volt az ellenkező nemnél, 20 felett meg nem talál senkit?

Figyelt kérdés

Vagy fordítva, tiniként nem volt jó 20 felett meg igen?


Mi az oka szerinted?


2021. nov. 13. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, nekem az az érzésem, hogy 40 felett leszek kapós.
2021. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen, velem így történt. Én annak tudome zt be, hogy megházasodtam:D
2021. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
A #2 válaszoló mond valamit. Amióta 4 éve masszív párkapcsolatban vagyok teljesen elpapásodtam.
2021. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Tiniként jó volt, de később nem: külsőleg vonzó(/szép) volt, ami elmúlt, más értéke nem volt.


Fordítottja: később lett jó: belsőleg sokat változott jó irányba, jó kisugárzása lett, megtanulta megmutatni a személyiségének az értékeit, külsőleg is javult esetleg (konditerem.. ami kihatott a magabiztosságára stb.. sok minden lehet. Nekem is azok a csajok likeolgatják a dolgaim, akik 10-15 éve észre sem vettek.

.

2021. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Nálam valamelyest így volt. Annyi hogy kb 23 éves koromig tolódott ki a viszonylagos népszerűség. Helyes, "babapofim" volt, aztán kicsit megférfiasodtam, híztam is, így már nem voltam különösebben vonzó, na meg a sulinak is vége volt, társaság is megcsappant.
2021. nov. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Én. Tiniként senki rám se nézett csak pár nagyon nyomi, akiket elküldtem. Viszont akkor még sok srác csodában jár, akit elkönyvelnek cikinek, ahhoz az sem fog oda enni, akinek amúgy tetszenél. 25 lettem, mikor már sok pasi próbálkozott, helyesek és normálisak is, de addigra kezembe vettem az irányítást és felszedtem azt, aki nekem (is) tetszett. Tény, hogy 16-22 év között azok keservesen magányos idők voltak (és alig tudtam kímélni magam, nem is értem, pedig akkor még sokkal szebb voltam).
2021. nov. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Tiniként nem volt semmi, ellenben 23-24 éves korom közt nem volt megállás a nők között :) mára ez csillapodott, de baj jelenleg sincsen :) az a ritka szerencsém van, hogy inkább a 30as nőkkel vet össze a sors, illetve egy egy 40es évei elején járó is van :) mondjuk kinek mi, én ezt szerencseként élem meg, mert 20on éves partnerekkel annyira nem volt jó, ott kifogtam rosszabb szériát.
2021. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem 35 évesen, most javul jelentősen a "népszerűségem".. Érthetetlen is, meg nem is..
2021. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!