Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyha 17-19 évesen sikerült...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha 17-19 évesen sikerült volna barátnőt találnom akkor az nagyobb önbizalmat ad az embernek mintha csak 20-on valahány évesen talál először?

Figyelt kérdés
Nekem 23 évesen jött össze először, jó volt nyilván, de úgy érzem hogy 17 évesen sokkal jobban örültem volna neki, sikeresebbnek éreztem volna magam. Sokat kellett várnom mire összejött és ez nem valami jó dolog.
2021. dec. 31. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Nézőpont kérdése. De inkább örülj és ne elégedetlenkedj.
2021. dec. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Nyilvánvalóan igen, mert hamarabb szereztél vona tapasztalatot és így nőtt volna az önbizalmad is. De nincs azzal semmi probléma, ha 20 év felett lesz az első. Legalább jobban megbecsülöd.
2021. dec. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Illetve, ami elmúlt az elmúlt. Felesleges azon gondolkodnod, mi lett volna ha.. Örülni kell, hogy jobbra fordult.
2021. dec. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont így. 16 évesen lehetett volna, helyette 23 évesen vesztettem el. Az illető 3 évvel később megcsalt, viszont ha korábban nem vagyok lúzer és lett volna 1-2 csajom, vele sose jövök össze, mert korábban mással lehetett volna rendes kapcsolatom, akihez nem szüzen mentem volna, de vele meg gyáva voltam, mert féltem, hogy kinevet. Na, mindegy. 31 vagyok és a 15 évvel ezelőtti lúzerség hálójából igyekszem azóta is kijönni...
2022. jan. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd örülhet neki nagyon, hogy "17 évesen sokkal jobban örültem volna neki". Igazán szerencsés...
2022. jan. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!