Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ad nagyobb önbizalmat egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ad nagyobb önbizalmat egy fiúnak? Az ha magas vagy ha nagy a farka?

Figyelt kérdés
2021. szept. 18. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha nincs teletömve komplexusokkal és elfogadja magát olyannak amilyen
2021. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Ha 10-ből 1 csajt fel tud szedni akit "kinéz" magának ÉS mer is kezdeményezni mind a 10-nél. Ilyen aránnyal már Casanova szinten tud csajozni az illető. Ja amúgy a csajozáshoz nincs szükséged farokméretre, sőt az ágyban is többet számít hogy használod. A magasság hasznos, de önmagában szintén édeskevés.
2021. szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Én magas vagyok nagy farokkal. Ez ad.
2021. szept. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 192 cm vagyok, es ez az egyetlen tulajdonságom, amivel maximálisan elégedett vagyok, és büszke is vagyok rá. Jót tesz az önbizalmamnak is, mert tudom, hogy sok lánynak bejön a magasság. Nem nagyképűségből, de tényleg így van.
2021. szept. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Egyértelműen a nagy farok ad több önbizalmat, ha kicsi lenne a szerszámom egyáltalán nem érdekelne, hogy magas vagyok, a kettő együtt viszont elég hatásos. Volt már aki mondta, hogy: "azért akart közelebbről megismerni, mert magas vagyok és a magas férfiaknak ritkán van kicsi."
2021. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azzal lehet csajozni, ami látszik.
2021. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Magasság egyértelműen. Van egy cimborám, 20 cm felett van, de csak 161 cm magas. Van önbizalma, de semmit nem ér vele. Önmagában önbizalommal nem lehet csajozni. Én 183 cm vagyok 14/6-os farokkal. Tudom, hogy nem nagy, de simán odamegyek csajokhoz, mert a farkamat úgyse látják ismerkedéskor.
2021. nov. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!