Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy végülis idegen férfi azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy végülis idegen férfi azt mondta, hogy szimpatikusnak talál, elvinne wellnesezni, hogy megismerjük egymást. Ez gondolom d*gást jelentene csak.?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 21:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Jól látod
2021. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Meg hát!
2021. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
25%

Az hát. Ilyen dumával toltam meg nem 1 csajt. Ahol van pénz, ott...

Érdekes mikor nem volt pénzem egynek se kellettem, azóta meg.....

2021. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Igen, jól gondolod.
2021. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Sejtettem. El is küldtem a halálf*szára. Attól mert csak egy sima eladó vagyok, még csak nem is szép, rögtön csak ennyit kell kinézni az emberből? Rohadjon meg az ilyen.
2021. okt. 21. 21:45
 6/26 anonim ***** válasza:
8%
Állj. Nem hogy örülnél, hogy kíván valaki. Ilyen szén negatív nőket. Beszarok. F
2021. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
6os. Az ilyennek minek örüljek? Elvisz, megdug, aztán majd viszi a következőt. Nem vagyunk egy társadalmi szinten sem.
2021. okt. 21. 21:51
 8/26 anonim ***** válasza:
52%
Honnan tudod, hogy csak a dugás a cél? Jöttek már úgy össze párok, hogy először csak szex volt. Ne legyél ilyen negatív. Legrosszabb esetben is kefélsz egy jót. 🙂
2021. okt. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
18%

Mert mit gondoltál? Hogy csak úgy elvisznek wellnessre ellenszolgáltatás nélkül? Ez felhívás egy keringőre. Ha elfogadtad volna, akkor nem csodálkoztál volna, ha meglennél dugva.

Nem fogadtad el, így nem leszel és ez neked így jó. Tegyük hozzá, azért ez elég durva, hogy oda megyünk valakihez és így teszünk neki ajánlatot.

2021. okt. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Szólítottak már le vasút állomáson. Nagyon szimpatikus volt, elkezdtük beszélgetni, és össze jöttünk. Nem kell egyből támadni, meg elküldeni az anyjába. De ha valaki egyértelműen csak megdugni akar, annak sem harapom el a nyakát, inkább jót mosolyogok, hogy bejövök neki. Nyilván nem megyek bele, amúgy is van párom, de kulturáltan utasítom el. Nem tudom miért kell ilyen durván leregálni, ha igazából rosszat nem mondott.
2021. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!