Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy végülis idegen férfi azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy végülis idegen férfi azt mondta, hogy szimpatikusnak talál, elvinne wellnesezni, hogy megismerjük egymást. Ez gondolom d*gást jelentene csak.?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 21:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi a gond ebben? Volt egy ajánlat, amit vagy elfogadsz, vagy nem. Sértőnek egyáltalán nem nevezném.

Egyébként én is tettem már hasonló ajánlatot és jól sült el…..

2021. okt. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Visszajáró vendég? Lehet tényleg téged akart felszedni, tartós kapcsolatra.
2021. okt. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

A wellness valóban meglehetősen célratörő formája az ismerkedésnek: a medencénél mindent megmutatsz, a szoba nyilván közös, szóval ha elfogadsz ilyen meghívást, a meghívó nagyon meglepődne, ha húzódoznál.

Azokkal is egyetértek, akik nem értik, miért nem éltél az alkalommal, végül is minden férfi és nő azért ismerkedik, találkozgat, hogy jó esetben szex legyen a végén, minél többször, minél tartósabban. Persze, ha taszít az alig-ismerősöd, akkor jól döntöttél.

2021. okt. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg malmozni szeretne veled, de nem meri konkrétan mondani!
2021. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak kávézni hív, akkor nem egyértelmű a dugás, de wellnesezni? Ez eléggé 100% :)
2021. okt. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Azért eléggé negatívan állsz a dolgokhoz, kedves kérdező.


Persze pár részletet nem tudunk, például hogy amúgy mennyire eseted az illető. Ha egyáltalán nem jön be, akkor nyilván érthető, hogy visszautasítottad. Meg mondjuk abban az esetben is, ha van valakid. De akkor is, miért kell ezen megsértődni? Vonzónak talált, ez tök jó, nem? Ha mást nem, kis önbizalmat adhatna, hogy egy jómódú, minden valószínűség szerint ápolt, nem bányarém pasi szexelne veled.


Ha meg nem is taszító az illető... hát akkor én azért elgondolkodtam volna az ajánlaton. Bár valóban esélyes, hogy csak arra a pár napra, szexre kellettél volna neki, ez tagadhatatlan. Túl sok napra nem is mentem volna vele, 1-2 éjszaka, aztán ha nem olyan jó vele, akkor úgyis gyorsan vége van.


De egyrészt, mi van, ha nem? Lehet hogy alapból sem, de olyan is történt már a világtörténelemben, hogy "csak szex"-ből párkapcsolat lett.

Másrészt, ha csak egy kellemes hétvégét töltötök együtt, mi abban a rossz? Wellnesseztek, meg szexeltek, melyik tevékenység nem jó? Lehet életed szexét hagytad ki.


Írod, hogy gazdag a pasi, meg hogy nem vagytok egy társadalmi osztály, de az miért baj? Sokan direkt erre hajtanak, a két kezüket összetennék, ha jómódú pasijuk lenne. Nem azt mondom, hogy golddiggernek kell lennie, de esküszöm, nem értem, hogy ez miért hátrány.


Elvisz, megdug, aztán majd viszi a következőt? Lehet. És? Neked is jön majd a következő pasi. Nem kell ezen ennyit agyalni, hagyd hogy megtörténjenek a dolgok. Ribizlinek tartanak? Na és? Egyáltalán ki fogja ezt megtudni? Általában egyébként is azok a pasik dobálóznak ezzel a jelzővel, akikkel nem fekszel le, meg azok a csajok, akik irigyek rád.


Az írásod alapján nagyon besavanyodottnak tűnsz. Nem tudom, ennek mi az oka, van-e valami trauma a háttérben, vagy ilyesmi, de ezen szerintem jobb lenne, ha változtatnál. És ne vedd rossz néven, de nem tudom megállni, hogy le ne írjam, lehet kifejezetten jót tenne, ha kicsit elengednéd magad, és mondjuk kikapcsolsz, mondjuk... egy kis wellnessezéssel, meg szexszel. De ez tényleg csak zárójelben, mert nem látok a fejedbe.

2021. dec. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!