Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy végülis idegen férfi azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy végülis idegen férfi azt mondta, hogy szimpatikusnak talál, elvinne wellnesezni, hogy megismerjük egymást. Ez gondolom d*gást jelentene csak.?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 21:36
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Kedvesen küldtem el a halalfszara mivel visszájáró vevő, hetente jön hozzánk 1-2 hónapja.
2021. okt. 21. 22:16
 12/26 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező te ne járj moziba se, a végén úgyis ki kell jönni a teremből, mert vége a filmnek..


Na ez az amikor még azt sem tudja élvezni valaki amit az élet felkínál!


Megértem abban az esetben ha otthon vár a férjed, meg a gyerek stb, de ha csak hazamész a 4 fal közé a kutyádhoz / macskádhoz akkor mire fel?


Nem tervezni kell, ha nincs kivel, hanem csak "élni", amikor már van kivel akkor lehet tervezni is, ha érdemes.

2021. okt. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
19%

Sosem lértettem ezt a logikát amúgy, hogy "csak dugni akar"

na és? Talán a gatyájába látsz? Vagy a fejébe?


Mert ez a "csak dugni akar" egy feminista sablonszöveg, a nők lapjából és nem saját felismerés...



Lehet életed legnagyobb farkára / legjobb orgazmusára mondtál nemet.


SOSE TUDOD MEG!

2021. okt. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
81%
A 12-es hozzászólásával nem értek teljes mértékben egyet. Nem kell elfogadni minden ajánlatot csak azért, mert otthon csak egy pl. kutya vár! Ha így lenne, akkor csak egy ócska ribi lenne egy idő után. Igenis válogassa meg, hogy kivel megy el! A másik pedig az, hogy azért egy ilyen felajánlott wellness+dugás előtt nézze meg azt, hogy ki az illető! Ha megszerette volna ismerni, akkor nem ezt ajánlotta volna fel, hanem pl. egy munka utáni kávét vagy cukrászdát, esetleg sétát. Itt viszont egyértelmű szerintem, hogy mire ment volna ki a játék és csak erre kellett volna.
2021. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

"Igenis válogassa meg, hogy kivel megy el!"


Csak az tud válogatni akinek van miből,

a válaszomat meg nem kellene kisarkítani..


Ócska ribik a rosszlányokon mondják a tarifákat, a többiek meg max irigykednek...


A kérdezőnek ehhez a kategóriához semmi köze, ő nem hirdette magát mégis kapott ajánlatot...


Kár erre irigykedni!

2021. okt. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
12%

Persze, persze, külön szobát foglalt volna nem? 😅

Egyértelmű hogy csak meg akart búbolni és úgy gondolta kicsit villog a pénzével s egy wellnesért szétdobod a lábad. Ha komolyan akart volna valamit akkor nem wellnesezni hív hanem randizni, moziba, étterembe stb. nem pedig egy olyan helyre ahol egyből együtt kell aludni.

2021. okt. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
88%

Ez a "csak dugni akar" szöveg nagy baromság. Ha pl csak dugni akar, de moziba hív, vagy vacsorázni, vagy kirándulni, vagy beszélgetni akkor más a helyzet? Ha vacsorázni hív, akkor ki van zárva, hogy csak dugni akar? Másrészt mivan, ha nem csak dugni akar? Azt is, de nem csak azt. Vagy mennyivel jobb, ha csak 2 hét után akar dugni? Vagy ha egyáltalán nem akar dugni az jó?

Ettől függetlenül elsőre ezzel jönni, hogy elviszlek wellnessezni, elég udvariatlanság.

2021. okt. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
95%
#17 önmagában igaz, hogy aki vacsikázni meg ide-oda hív az is lehet csak dugni akar. Az elviszlek wellnesezni viszont kb. nem jössz fel hozzám szintű bepróbálkozás s nagyon olyan szaga van hogy az illető a pénzével akar villogni.
2021. okt. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
95%
18-as! Igen, ezt írtam is a végén.
2021. okt. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
22%

Ja eléggé úgy tűnik hogy szexet akart.

Gyere inkább velem én nem fogok felvágni a pénzemmel, ugyanis nincs egy vasam sem.

2021. okt. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!