Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az, hogy a nők nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a nők nagy része sajnos nem is élvezi igazán a szexet/nem élvez el? Tényleg megjátsszák sokan az orgazmust?

Figyelt kérdés
2022. jan. 17. 20:22
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
41%

Jelen esetben igazad van, nem elitelheto a kegyes hazugság. Bár szerintem, ha valaki igazán szeret, akkor sem hagyna el ha őszintén elmondanád. Nem ismerve a Korod, se a tapasztalataid, én bíztatlak erre. Gondold el fordítva, ha te majd 70évesen tudnád meg, h a párod végig nem volt veled őszinte.. egy érett férfi,30 felett kb és ha tényleg szeret, hidd el nem fog miatta elhagyni.

Én nem sokra tartom az általános pszichológusokat, szerintem pszichiáter vagy szexuálpszichológus akihez mennek. Esetleg yoni masszázs profival, bár jelen esetben nem várható csoda.

2022. jan. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
41%
Mindezt azért mondom, mert sok párt ismerek akiknek gyerekük se lehet, mégse mennek szét, pedig az súlyosabb helyzet bizonyos tekintetben. Illetve én se hagynák már el valakit pl a problémád miatt. Plusz neked se kéne ezt titokban cipelned, de a te döntésed, senkinek semmi köze hozzá igazából.
2022. jan. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

42!

Tudod az a baj, hogyha valakinek nem lehet gyereke akkor arról kap egy orvosi papírt, és ezzel nem lehet vitatkozni.

Viszont az én állapotomat nem lehet csak így kijelenteni, éppen ezért volt eleinte az összes párom tök lelkes, hogy na majd nekik sikerül. Aztán jött a csalódás, önhibáztatás stb

2022. jan. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
56%

25 körül tippelnélek, ami már nagybetűs NŐ. Ha ezt őszintén nem tudod elmondani, szerintem nem jó kapcsolatban vagy, de magadnak válaszold meg ezt a kérdést..

A szexualitás mélyebb rétegeibe hatolva, meg lehet élni orgazmus szerű élményt egyébként, nekem a bdsm adott ilyet. 10 másodpercig lebegni fennakadt szemekkel, kb jobb is mint élvezni. Szóval vannak lehetőségek, csak keresni kell.

2022. jan. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

44!

Tipped majdnem jó, 27 vagyok. Ismétlem, 3 kapcsolatomban mondtam el az orgazmus körüli problémáimat, végül minden kapcsolatom emiatt ért véget közvetett vagy közvetlen módon. A mostani párommal vagyok a legboldogabb, a szex is vele a legjobb, de nem fogom kockáztatni a boldogságomat egy ilyen dolog miatt.

Mint mondtam nagyon jó a szex, élvezem és jól is esik, vágyom is rá, csak maga az orgazmus nem jön, mindegy meddig próbálkozok. Kipróbáltam többféle fajtáját is a szexnek, de engem a "sima" szex indít be a legjobban. A bdsm-et még nem próbáltam, igaz nem is szeretném, engem ez egyáltalán nem vonz.

2022. jan. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!