Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az, hogy a nők nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a nők nagy része sajnos nem is élvezi igazán a szexet/nem élvez el? Tényleg megjátsszák sokan az orgazmust?

Figyelt kérdés
2022. jan. 17. 20:22
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt sajnálom 19es, de én ettől nem fogok lemondani a saját élvezetemről. Miért maradnék olyannal, akinek számomra túl kicsi, és nem élvezem? A szex IS egy alapja a kapcsolatnak, és össze is dől, ha nem működik. Mellesleg mindenkinek más a kicsi, és léteznek biztos nők, akiknek nem fontos a behatolás. Magam nevében beszéltem.
2022. jan. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszként volt hogy megjátszottam. Magam alatt vágtam vele a fat, hiszen kb konzerváltam vele az ex szar technikáját. Azóta nem tettem ilyet soha, inkább beszélek róla a partneremmel, és együtt próbálunk meg javítani rajta. Noha így is egy kezemen meg tudom számolni hányszor volt orgazmusom férfiaktól, de legalább nem csapok be senkit.
2022. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
Elsö válaszadó vagyok, nöként irtam, hogy nem
2022. jan. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 menta34 ***** válasza:
100%

Férfiként azt gondolom, hogy a hatalmas szakadék nem a hüvelyi orgazmus készség megléte, hanem, hogy úgymond jut-e ha már szexeltek.

Szeretnék visszakérdezni azoktól akik színlelnek vagy lemaradnak (pl 22-es), hogy ezt úgy kell érteni, hogy pl. fél óra nyalás után te vagy a partnered feladja? vagy fel sem merül, hogy akkor most kéne dolgozni odalent? csak egyoldalú aktus aztán annyi?

Nem gondolom magam különösebb gigolo-nak, de szerintem nem csak nálam alap, hogy figyelek a másikra és örömmel mindent megteszek amit tudok, ezért fura ez.

2022. jan. 18. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
91%

Egész életemben megjátszottam. A tapasztalatom az, hogy nem éri meg őszintén elmondani, hogy nem tudok elélvezni. Ha elmondtam, mindig az volt a vége, hogy kényszeresen ki akartak elégíteni. Ez nagyon frusztráló. A szexet ettől függetlenül élvezem, kívánom, de ennyi sosem volt elég a másik félnek. Görcsösen akarták látni az orgazmusomat. Nos, ez számomra nagyon zavaró. A hiba bennem van, nem bennük. Sosem volt önbizalmam, tele vagyok gátlásokkal, amit szintén leplezek. Emiatt nem tudom elengedni magam fejben.

Talán egyszer az életben éreztem, hogy most igen, most elérhetném. De akkor nagyon szerelmes voltam, és a tiltott hely nagyon izgalmas volt. Csak sajnos a srác túl gyorsan elélvezett akkor. Nem okolom érte, hogy nem sikerült tovább húznia. De többé már nem sikerült ennyire közel kerülnöm az orgazmushoz, hiába voltam még szerelmes. Maradt a színészi játék, így legalább béke van.

Nekem kielégítő a szex orgazmus nélkül is. A másik közelsége, érintése nekem maximálisan elég. Kár, hogy ezt sokan képtelenek elfogadni, és mindenáron erőltetik az orgazmust.

2022. jan. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:

#24

Nálam ez úgy megy, hogy a nyalástól tényleg el tudok menni, és azt nem is szoktam megjátszani, ha épp mégsem sikerül, mert van ilyen. De miután csikló orgazmusom volt, utána még ugyanúgy várja a férfi, hogy hüvelyi is legyen. Szóval azt már van, hogy megjátszom.

2022. jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

24!

Nálunk ez úgy megy, hogy előbb a szex és aztán a csiklói kényeztetés. Ez nálunk alap, mindig is így volt annak ellenére hogy a párom úgy tudja hogy el tudok élvezni hüvelyi úton. Nyalásnál sosem sikerült, de ezt nem is játszom meg, ezt elmondtam neki.

2022. jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 menta34 ***** válasza:
67%

24-es vagyok.

Köszönöm a válaszokat. Picit elgondolkodtam, ez az orgazmus feladás/elengedés számomra hihetetlen áldozat. Bevallom nem értem miért nem "keresitek görcsösen". Gondoljatok csak bele, a férfiak többsége, hogy reagál arra is ha csak valami marginális 'perverziót' nem kap meg otthon, nem ritka, hogy csak ezért félrelép, prostizik, stb. "Ti" pedig orgazmus nélkül? brutális a kontraszt.

Kívánok az érintetteknek több szerencsét!

2022. jan. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

28!

Nagyon sokféleképpen próbáltam hüvelyi orgazmushoz jutni. Magamnak is éveken keresztül próbáltam, a partnereim szintén éveken keresztül, többféle módon, de nem sikerült.

Nekem nem ettől lesz egy szex élvezetes, sokkal fontosabb a többi dolog. Meg hát eleve nem is tudom mi marad ki az életemből, hiszen még sosem éltem ezt át :D

2022. jan. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

#28- nak

Több oka is van annak, hogy nem keressük "görcsösen"

Az egyik, hogy ameddig nem éled át, addig nem is hiányzik annyira

A másik, hogy ha nincs ehhez megfelelő partner, addig hiába akarod, nem fog sikerülni

A harmadik, hogy a hüvelyi orgazmus sokkal nehezebben megy, ha csiklóval összejön, az már teljesen kielégítő

A negyedik, hogy a nők általában sokkal kritikusabbak a testükkel, a társadalom is, a férfiak is, emiatt nehezebb agyban elengedni magát egy nőnek, mint egy férfinak, főleg fiatalon

Stb... Biztosan tudnék még pár okot mondani, most hirtelen ennyi jutott eszembe.

#18 vagyok

2022. jan. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!