Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sajnos a párom elég muja....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos a párom elég muja. Próbálom őt biztatni, de nem tesz semmit. Mivel tudnám őt felhúzni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem érti hogy én már unom amikor úgy közeledik, hogy megkerdezi szexelunk-e. Vagynek valami másra. Talán ha én izgatnam fel valamivel? Mit ajánlotok?

2022. jan. 5. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem sokáig húznám az időt egy ilyen ferfival
2022. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem egyedi eset,nyugi. Sok mulya pasi van. :)))
2022. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Szakítanék a helyedben az tuti. Általában vagy van érzéke/temperamentuma az illetőnek ehhez vagy nincs. Nem lehet tanítani. Persze ha 15 évesek vagytok, akkor más, de mondjuk 20 felett ez már nagyon ciki
2022. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Tanítgasd, legyél nagyon kezdeményező! Vagy kezdjél egy tapasztalt igazi pasival! Persze ha szeretsz, élvezed, hogy tanító néni lehetsz ....
2022. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Te sem lehetsz sokkal rámenősebb, ha itt kell megkérdezned, mit tegyél...

Nekem sosem esett nehezemre olyannyira felhúzni egy pasit, hogy tulajdonképpen letépje rólam a ruhát. Ha te vagy a nőnemű a kapcsolatban és fogalmad sincs róla, hogy kell begerjeszteni egy srácot, akkor asszem' neked még inkább a babázással kéne foglalkoznod.

2022. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Fuss vele pár kört hátha fel tudod rázni - tudod a kommunikáció csodákra képes néha. Túlságosan a szájába adni viszont nincs értelme, abban semmi élvezet ha odacsap a popsidra de közben félve nézni riadt szemekkel "biztos nem fáj?". Úgy sosem lesz hiteles ha nem belülről jön.
2022. jan. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
T*nrúgásokkal?
2022. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

#1-2-4-5-7

Hol láttátok azt kiírva, hogy a kérdező Nő?!

2022. jan. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 THX84 ***** válasza:
58%
A párod a kezdetek óta ilyen? Mióta vagytok együtt? Arra nem gondoltál, hogy nem csak ő lehet a hibás?
2022. jan. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Sajnos a kezdetek óta ilyen. Én szoktam őt kerdezgetni mi esne neki jól, hogy csináljam stb. De ő tőle sosem jött a gesztus, hogy legalább visszakerdezne. Ha én kérek valamit azt egyszer megcsinálja, de aztán semmi
2022. jan. 6. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!