Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinálok rosszul a gésagol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul a gésagolyóval, ha felhelyezés után kiesik belőlem, hiába próbálok rászorítani?

Figyelt kérdés

2021. nov. 21. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem gyakorold a szorítást
2021. nov. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért vettem, hogy hamarabb, könnyebben elérjem a hüvelyi orgazmust, de egyszerűen nem tudom benn tartani, pedig próbáltam már többször.
2021. nov. 21. 09:59
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Nagy punád az a baj.
2021. nov. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Épp azért esik ki, mert nem szorítasz rá.

Van több méretben és neked előbb a kis tömegű kell. Amikor megindult lefelé akkor szorít rá és fenn marad.

2021. nov. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Kicsit szét vagy már b szva.
2021. nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyakorold csak szorgalmasan. Elöbb-utobb eredménye lesz! (Kezdetben ugy is gyakorolhatod, hogy egy megfelelö bugyi van rajtad, amelyik nem engedi kiesni. Visszatolod, és jöhet az ujabb proba. (Egy, vagy két golyoval probálkozol?)
2021. nov. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a mérettel kéne kicsit feljebb menned .
2021. dec. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!