Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám tovább bírni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám tovább bírni? Bármit próbálok, képtelen vagyok türtőztetni magam.

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, és ugyan ő sosem mondta, hogy zavarná - természetesen nem traktálom ezzel, de engem egyre jobban frusztrál.


Szóval teljesen jól bírom előjáték, illetve miközben kézzel, szájjal, maszatolással stb. kielégítem - viszont, ahogy behatolásra kerül a sor, na onnantól kezdve nekem max 5 perc, nagy ritkán esetleg több, de mindenképp 10 alatt. Nemrég felfedeztük, hogy a "bemenethez" egész közel, nem olyan mélyen, elég kellemes neki, és ugyan nem mondta, hogy képes lenne ilyen módon elmenni, de szerencsétlennek az esélyt sem tudom megadni a balf@szságom miatt. Az ujjazást egyáltalán nem szereti, szóval az nem opció.


Maszturbálás (edzés, haha) közben teljesen jól bírom, ameddig akarom, fejben igyekszem mindig másra gondolni, minden praktikát bevetettem, amit csak találtam a neten, mégis élesben - semmit sem ér.


Második körünk általában nincs (bár akkor már sokkal jobban bírom), mert elfárad, és ahogy mondja, neki bőven elég. Mindig biztat, hogy nyugodtan engedjem el magam. Szóval nem tudom, hogy csak vigasztalni próbál, vagy tényleg kielégítő így neki.


Nektek mi segített, hogy működik ez nálatok? Hölgyek segítséget is szeretném kérni, hátha más szemszögből is tudnak segíteni! Vagy próbaljam félretenni az aggodalomaimat, és csak élvezni az együttléteket?


Szeretnék neki mindent megadni, köszi!



2021. dec. 28. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

gumi.

gumiban kisebb az inger, tovább fogod bírni.


de mint mondja is, "neki ennyi bőven elég" akkor?

3 éve veled van, ha többre vágyna, hidd el már pár hónap után dobott volna :D

2021. dec. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
3 év alatt nem tudtál változtatni, minek stresszeled magad? A legtöbb férfi hamar elélvez, 5 perc a nagy átlag világszinten. Szóval semmi gond nincs veled.
2021. dec. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 köszi! :D Ajánlottam neki, de nem szereti a gumit (mondjuk annyira én sem), mert úgy "elveszti a varázsát"


#2 hátha van olyan tippetek, ami másoknak v nekem nem jutott eszembe, amivel tudnék fejleszteni magamon. Nem a legtöbb, hanem a legjobb akarok lenni (legalább ebben) :D

2021. dec. 28. 09:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2es vagyok

Nincs tipp, én is sokat szenvedtem emiatt. 5 percet bírok max. Ha meg ráfeszültem a technikákra, még hamarabb elmentem...

2021. dec. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De ha ott feszengsz állandóan legalább a barátnődnek is szar lesz. GG
2021. dec. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egy technikam .

Mikor mar majdnem elmegyek akkor megallok . A farkam meg mindig a felesegemben van de nem mozgok es o sem . Igy csak luktet egy kicsit majd ra kb 20 mp re szep lassan elkezdek mozogni . Kb 1-2 perc utan mar ismet birom . A max 20 perc volt , de meg birtam volna . De a felesegemnek mar fajt .


Ha nem igy csinaljuk 5 percen belul en is elsulok , de igy ki lehet tolni .


Mondjuk egy hosszu elojatek / oral ahol esetleg mindketten el is mentek meg tobb idot ad .


De amugy igaz amit irtak ha zavarna a dolog nem lenne veled 3 eve

2021. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6. Nekem volt olyan hogy pont így csináltam, és a sokadik után már nem is volt jó. Átestem a túloldalra. A vége az lett, hogy páromnak kézzel kellett befejezni.
2021. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek jön be ez sem. Én pl ha megállok a csúcs előtt, akkor hamar lelankadok, és ha várok 2-3 percet is folytatásig, az van, hogy izgatás hatására szinte azonnal elsülök, mivel a csúcs előtt álltam le.
2021. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerencsére, nekem ilyen gondjaim nincsenek.


Amit én tudnék most mondani: ha tudod, hogy lesz szex, verd ki előtte.

2021. dec. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!