Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nő vagyk. Van párom de minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő vagyk. Van párom de minden nap masztizok. Kívánom de ő nem elégít ki. Hozzám se nyúl. Meddig lehet ezt bírni egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Aki ilyen helyzetben van vagy volt meddig bírta?

Elhagyni vagy megcsalni nem akarom. Még... De talán ha így folytatódik a dolog sajnos muszáj lesz valamelyik.


2021. okt. 29. 08:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Már tegnap is késő lett volna lelépned.
2021. okt. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak béna vagy ritkábban kívánja, akkor beszélned kell erről. Mutatni, ha neked lenne igényed, és irányítani, te hogyan szeretnéd. Nem biztos hogy működik, de egy próbát megér.


És szerezz be néhány jó játékszert, az exem például imádta a csiklóvákuumos elven működőket, meg a gésa-golyókat. Ezzel is csökken a frusztrációd.

2021. okt. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Azért milyen fura az élet!

Nálam is ugyanez a helyzet,csak pont fordítva! Én pasi vagyok,4-éve vagyunk együtt,de már két hónapja még csak közel sem enged magához,pedig én mindennap kívánnám...


Nem tudom,miért,s azt sem,hogy meddig bírom így!

Sosem csaltam meg eddigi párjaimat,őt sem,de sajna most már ezen elmélkedem!


Ez szőrnyű!

Egyelőre különköltözés nem opció anyagi dolgok miatt!


40/F

2021. okt. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Már rég szakítani kellett volna, és keresni mást.
2021. okt. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2. Én is használok vibrátort és csikloizgató vibrátort is. De hiányzik az igazi szex és az érzés amikor behatol. Ezt nem tudja visszaadni egy vibrátor sem.

3. Nem tudom én sem mi lehet a baj. Azt mondja nem csal meg nem kell neki más akkor nem értem. Hiába simogatom vagy bárhogy közelednek hozzá fel sem áll a farka vagy ha feláll hamar lelankad.

2021. okt. 29. 09:03
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

Nálam is ez volt, igaz nálunk kisfarkú is meg gyorstütelő is. Ha nem a pénze miatt jöttem volna össze vele, a legelső után kirúgom. Így maradt a szerető, aztán szeretők, aztán amikor jól felidegelt egyszer, a képébe vágtam mindent! Láttam ahogy feláll a hülyéjének amikor közöltem, hogy két pasival dugok egyszerre, pedig olyan még addig nem is volt. 😄 Szánalmas látvány volt, azóta nem engedem, hogy hozzám érjen. Amíg a pénzét én költöm, nekem ez megfelel, sőt azóta bepótoltam a dupla pasis témát is! 😁

Szóval ez is egy alternatíva. Vagy ki is rúghatod, mert jobb biztosan nem lesz!

2021. okt. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Mi 2éve lassan nem feküdtünk le, némi petting van köztünk 3 havonta kb 34f
2021. okt. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. Nem egyezik a libidótok, se az elképzelésetek a szexről, nem kell egymás idejét rabolni.
2021. okt. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne cseszd el az életed, lépj tovább
2021. okt. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Ott a válasz a kérdésedben "még"... már most is úgy vagy a kapcsolatban hogy csak az időpontot várod mikor szakadjon a cérna. Kivárod ezt vagy leültök végre kicsit komolyabban beszélgetni egymással?
2021. okt. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!