Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nő vagyk. Van párom de minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő vagyk. Van párom de minden nap masztizok. Kívánom de ő nem elégít ki. Hozzám se nyúl. Meddig lehet ezt bírni egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Aki ilyen helyzetben van vagy volt meddig bírta?

Elhagyni vagy megcsalni nem akarom. Még... De talán ha így folytatódik a dolog sajnos muszáj lesz valamelyik.


2021. okt. 29. 08:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát ez fura. Nem próbáltatok erről beszélni?
2021. okt. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező látod milyen az élet....Én pont ezt élem meg, csak forditott helyzetben, én férfi vagyok de már jó ideje nulla a szexuális életünk. Tudom most jönnek majd az okoskodások, hogy miért vagytok együtt még stb stb...vannak olyan élethelyzetek, amikor nem ugrálnak az emberek...

Kérdező: őszintén átérzem a problémádat és teljes szívemből kívánom, hogy valamilyen formában megoldódjon a kielégülésed!

2021. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Eltérő szexigényről részletesen:


[link]

2021. okt. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!