Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az, hogy a nők nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a nők nagy része sajnos nem is élvezi igazán a szexet/nem élvez el? Tényleg megjátsszák sokan az orgazmust?

Figyelt kérdés
2022. jan. 17. 20:22
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:

10!

Én valamilyen szinten meg tudom érteni a férfiakat is ebben a helyzetben.

A jelenlegi párom sem tudott eleinte könnyen elélvezni. Hiába nyugtatgatott, azt éreztem, hogy velem van baj.

2022. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Ha belegondolok, végül is igazad van
2022. jan. 17. 20:52
 13/45 anonim ***** válasza:
22%
Mondjuk szomorú, hogy a nők ilyen retardált pasikkal kezdenek, akik ilyesmi miatt képesek dobni őket, a normálisaknak meg esélyt se adnak.
2022. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
0%

A párjukkal nem.

Ezért van a szerető:D

2022. jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
85%
Én se játszanám meg soha, magammal csesznék ki, és elég hülyén is érezném magam. Az őszinteség alap egy kapcsolatban. De sokan "szerelmesek" vagy legalábbis ezt hiszik, és eltekintenek attól, hogy nem jó a szex. És sok nő úgy is benne maradt a kapcsolatban, hogy nincs kielégítve, és ebbe bele is kényelmesednek a férfiak. Vagy épp hamis képük van magukról, mert azt hiszik, hogy nagyon jók. Nameg merj pl itt is olyat írni, hogy számít a méret, vagy egy gyorstüzelő nem kielégítő, és 0%ra leszel lepontozva.
2022. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

13!

Hidd el, nem úgy kezdtük a kapcsolatunkat, hogy szia, kidoblak ha nem tudsz elélvezni...

Minden rendben volt, mikor elmondtam hogy mi a szitu akkor is tökre megértő volt és próbálkozott, de 2 és fél után nem bírta tovább a férfiassága

2022. jan. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
93%

15!

Attól mert vaginális úton nem tudok elélvezni még élvezem és kívánom is a szexet. Ettől még nem lesz rossz

2022. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem élveztem mindenkivel, sokszor eljátszottam az orgazmust. Nem bírom a nyomást, amikor az arcomat bámulják, hogy mikor megyek már el, meg amikor tömnek, mint az őrült, és azt várják, hogy sikítsak vagy nem is tudom, hogy mit akarnak ilyenkor. Ilyen partnerrel egyszer sem jutottam a csúcsra.

Azt a szexet szeretem, amikor azt érzem, hogy a másik is tényleg élvezi, kívánja, teljesen gátlástalan lesz az egész, amikor szabad kezet adhatok a másiknak. Erre nagyon kevesen alkalmasak szerintem.

2022. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
6%
#15: Na jó, de mit csináljon az, akinek nincs nagy farka? Lője fejbe magát? Ezt épp úgy rossz hallani, mintha neked azt mondanák, hogy ronda vagy, vagy szottyadt a bőröd. A gyorstüzelésen lehet javítani. Én értem, hogy a szex fontos, de nehogy már az legyen a kapcsolat alapja.
2022. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor megjátszottam már. Mert a férfiak nem fogják fel, hogy nem az van ha nem megyek el hüvelyi úton, hogy ők rosszak. Hanem szimplán sok nő NEM TUD ÚGY ELMENNI. Ha a fejük tetején pörögnének a férfiak kínjukban, akkor sem tudnak. Egyszerűbb megjátszani, hogy ne sérüljön az egójuk.
2022. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!