Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk s lányok , történt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk s lányok , történt már meg veletek is , hogy párotokkal együtt utazva a hosszú út során , egyszer csak félre áltatok valahol pl: egy ritkán járatos , mellék út bekötő útján és ott spontán szeretkeztetek egy óriásit ?

Figyelt kérdés

Ha történt ilyen , milyen volt számotokra ?

Feszültebbek voltatok e , hogy esetleg megláthat e valaki benneteket ?

Vagy semmivel sem törődve , oltári jó volt ?

Meg bántátok e , esetleg a lehetőségektől függően , újra megállnátok és mindent megismételnétek , akár több alkalommal is ?



#Kíváncsi srác
2022. jan. 16. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen.
2022. jan. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%

Nem volt ilyen. Azért sem mert koràbban megàlltam prostiknak az út mellett és pontosan tudom milyen kényelmetlen autóban szexelni...


Persze a kaland része izgalmas.


34 F

2022. jan. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, de gondoltam már ra
2022. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Inkább orál volt, de nem volt ismeretlen számunkra a szitu, exemmel sokat utaztunk és ha épp olyan kedvem volt, akkor szóltam, hogy álljunk félre egy kicsit játszani.

A szex autóban baromi kényelmetlen, kétszer próbáltuk, de nem jött be. N

2022. jan. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze. Mikor leszereltem a seregtől, értem jött vidékre a nőm. Hazafelé nyomtunk egyet az általad leírt módon a trabijában:)

Jó emlék.

47F

2022. jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5 / Ez így igaz , szép emlékek ezek bizony .

Persze , kényelmetlen volt , de akkor mind ez , kit érdekelt .

Na meg aztán , ha annyira kényelmetlen volt , akkor meg ki lehetett szállni az autóból és irány a motorház tető , vagy pléd , pokróc az autó mellett , aztán hadd szóljon .

2022. jan. 16. 15:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!