Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan fiú aki jár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú aki jár társaságba, jól néz ki de még sem volt barátnője és még szűz 20 felett?

Figyelt kérdés
2022. jan. 15. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha töketlen, akkor lehet.
2022. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Van, bár 20 vagyok még.:D
2022. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van, 27F
2022. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
19 évesen ilyen voltam, sportoltam, magas vagyok, állítólag rosszarcú sem, rengeteget jártam bulizni, könnyen tudtam kommunikálni, de mindig jött egy blokk amikor csajokkal kellett ismerkedni. Utána az egyik fesztiválon "felszíttam" magam lesz ami lesz, s láss csodát nem vertek meg, senki sem rúgott tökön, s bár nagyon sok csajnál kellett próbát tenni, de az éjszakát már nem egyedül töltöttem a sátramban :)
2022. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 milyen magas vagy?
2022. jan. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
190
2022. jan. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!