Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan hogy valaki jól néz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valaki jól néz ki, társaságba is jár, és még is szűz 20 felett?

Figyelt kérdés
2020. jan. 24. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Van, biztos. 🤷🏿‍♂️

44N

2020. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mért ne lehetne?
2020. jan. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
ez nem fordulhat elő
2020. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Simán lehet. pl. magasak az igényei, vagy vallásos meggyőződésből stb...
2020. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%

Ilyen voltam 29 es fel eves koromig.

No. Nagyon nagyon jol neztem ki. Annyira, hogy emiatt feltek tolem a fiuk, konnyu nem elhinni, de mindig igy jarnak a nagyon jo nok.

Ezen kivul egy dolog nagyon tetszeni mindenkinek. De ha nekem nem tetszett senki. Egyszeruen vonzalom nelkul keptelenseg.

A szuzessegem azert vesztettem el, mert kozeledett az a szuletesnap, ami tenyleg remiszto. Ficko nem sejtette. Csajoknak tetszett, csak nekem nem.

Talan magat a szuzesseget, csak a nyomaszto volta miatt szivesen elvesztettem volna sokkal korabban. De szexelni vagy akar csak kezenfogva setalni olyannal, aki irant kozombos vagyok vagy undort erzek, nincs ertelme.

Mar tudom, miert nem talaltam. Nem tetszenek a magyarok. Aki tetszett, az is nemet vagy lengyel szarmazasu volt.

Akkor jott rendbe az eletem, amikor kulfoldi ferfiakkal vegre tudtam jol beszelni.

2020. jan. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Sztem nincs ilyen 😀 hogy jó pasi legyen nagyon és szűz 😀

25/N

2020. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Es ferfiban is van. A legjobb baratainak is kesz hazugsagai vannak az embernek. Minel tobb ido telik el, annal nyomasztobb.

Viszont!! Ha az internet es foleg a millio fenykepes tarskereso koraban lettem volna fiatal, de jo lett volna!!! En csak arra tudok buzditani, hogy ott a sok pofaraeses ellenere is legkonnyebb talalni valakit.

2020. jan. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van

Az exbarátnőmnek én voltam az első 22évesen.

A csajról csak annyit;amikor dobta a következő pasija,és regisztrált a Tinderen 50 perc alatt 300 feletti jobbrahúzása volt.

2020. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van.


Van olyan ismerősöm, aki elég idős kora ellenére szűz volt, ez meglepett. Lehet, hogy nem volt àlomszép Adonisz (emiatt önbizalomhiány gondjai is voltak), de nem nézett ki rosszul egyáltalán. Habár volt olyan időszak az életében, amikor nem igazán járt társaságba, csak később zárkózott fel.

2020. jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ismerek is ilyet, illetve én is lehettem volna ilyen

20f

2020. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!