Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy szűz fiút hogy lehet...

Egy szűz fiút hogy lehet felismerni? Társaságba hogy viselkedik? Általában miből lehet rájönni, vagy következtetni, hogy még szűz?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 03:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Nézd meg hogy megvan-e még a szüzhártyája!
2012. máj. 10. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmiből, te szerencsétlen, miből lehetne?
2012. máj. 10. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Általában viselkedésből, bénázgatásokból, de talán abból is, hogy nagyon akar már valakit maga alá és csak a szex körül forog. De nem lehet általánosítani.

Az én párom 18 volt, amikor megismerkedtünk. Barátnői voltak már előttem is, de meg nem mondtam volna, hogy szűz. Amikor elvette a szüzességem se jöttem rá, mert egy fergetegeset szeretkeztünk. Személyiségfüggő szerintem, hogy mennyire látszik valakin. 14 hónapja vagyunk együtt, kiismertem annyira, hogy az érzelmes oldalát csak nekem mutatja ki, amúgy meg rendkívül határozott. 17L

2012. máj. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Zavarban van ha jó csajok társaságában van.

Nem néz a szemükbe, nem tud feloldódni.

Esetleg még az is előfordulhat hogy kerüli őket.

2012. máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hm, szűz fiú vagyok, de ezek közül egyik sem jellemző rám :D Bele merek nézni a lányok szemébe stb szóval embere válogatja.


19f

2012. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Rá van írva a homlokukra, nem tudtad?


Mégis honnan lehetne? Nem mindegyik szűz fiú esetlen, béna és bűnronda.

Egy nagydumás, menő srác is lehet szűz.


Férjem 22 volt (én 21), amikor megismerkedtünk. Helyes, magas, kisportolt, remek humorérzékkel és olyan beszélőkével, hogy csak na! Eszembe nem jutott volna, hogy szűz, márpedig az volt.


28/N

2012. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet felismerni szerintem egyértelmüen.
2012. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem bárki meglát, és meghallja a beszédemet, levágja rólam. Egyáltalán nem vagyok ronda, nem dadogok, nem remegek, nem izzadok, csak sugárzik rólam egyfajta esetlen sz*rházi senki lúzer hatás.
2012. máj. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Szépen lassan bekaphatják azok, akik szerint a szűz fiúk zavarba jönnek nők társaságában és balfékek... ,,I,, Ezt nektek!
2012. máj. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Egy szűz fiút hogy lehet felismerni?"

Horoszkópban benne van.

"Társaságba hogy viselkedik?"

Nem jár társaságba :D

"Általában miből lehet rájönni, vagy következtetni, hogy még szűz?"--100%-ra semmiből,csak spekulálni lehet.

2012. máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!