Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy szűz fiút hogy lehet...

Egy szűz fiút hogy lehet felismerni? Társaságba hogy viselkedik? Általában miből lehet rájönni, vagy következtetni, hogy még szűz?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 03:33
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Esetleg, béna, félénk, de helyes fiú vagyok. Minden lány tudja rólam, hogy szűz vagyok és mégsem vagyok az, de ők azt hiszik, mert hallottam, hogy fecsegtek rólam. Tuti szűz még és nem volt barátnője és röhögcséltek. De bekaphatják, mert én már tudom, hogy dugtam és nem is félek a nőktől, csak az olyanokat nem bírom, akik így kibeszélik a másikat.
2012. jún. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Megkérded tőle hogy mikor született. Ha augusztus 24 és szeptember 23 által határolt nyitott halmazban, akkor szűz. Persze lehet ezt kombinálni azzal hogy lenyúlod a személyiét, de a rákérdezés a legegyszerűbb.
2012. jún. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy ilyen kérdéseket tesz fel, mint ez. :D :D :D
2012. jún. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!