Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ilyenkor mit éreztek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ilyenkor mit éreztek?

Figyelt kérdés

Több kérdésem is lenne mert szeretném kicsit jobban megismerni a férfiakat szex szempontjából.

Amikor csókolóztok egy lánnyal akkor mindig feláll a farkatok?

Olyan is előszokott fordulni (legalábbis velem előfordult), hogy úgymond magatokra húzzátok a lányt, hogy ő legyen felül és ez gyakori ez miért van?

Vagy mikor nincs még behatolás de a puncihoz dörzsölitek pl a makkrészt az milyen érzés és az orgazmus?

Még azt figyeltem meg, hogy a pasik hangja picit megváltozik szex után ez miért van?



2022. jan. 13. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Általában feláll, ha csókolózunk. Ez normális.


Imádom magamra húzni a lányt, hogy ő legyen felül. Így megfelelően tudom masszírozni, fogdosni a popsiját, simogatni a hátát, beletúrni a hajába tarkó felől, meg felizgat, hogy érzem a súlyát.


Csodálatos a puncihoz dörzsölni a makkomat, behatolás nélkül. Ez is az előjáték, feltüzelés része.

Az orgazmus leírhatatlan. Egyfajta csodálatosan feszülő érzés, ami a csúcson robban, s leírhatatlan élvezés közepette könnyebbülök meg. Minden porcikám érzi a bizsergést, hajamtól a lábujjaimig élvezem.


A hang a hormonok felszabadulása, hangszalak rezgése miatt valtozik meg. Mivel izgalom ér, a vérnyomás megvaltozik, a hangszalak mas rezgéstartomanyban dolgoznak.


34F

2022. jan. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan úgy izgulunk fel mint ti nők csak annyi a különbség hogy nálunk még az is befolyásolja hogy mikor volt az utolsó orgazmus mivel a sperma folyamat termelődik és úgy "jelzi" a szervezet, hogy feláll


Én inkább leteperem, mert jobban szeretek felül lenni.


A makk gyakorlatilag a csiklómakk megfelelője a csiklódon van egy nagyon érzékeny pont ahova a kisajkak összefutnak és kezdődik a csikló. Kezd el dörzsölni és rájössz nekünk milyen

2022. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Hát nézzük csak:


-A farok felállás csók közben 90%-ban igaz. Mert ezt a férfi agya már előjátéknak veszi és lendülne tovább a következő lépésre! ( mellesleg a férfi is élvezi a lágy ajkak és nyelv intim érintését) A maradék 10%-ban a folytatás nem lehetséges.

-Ha a lány rám fekszik nagyon szoros testi kontaktus jön létre, szabadon maradnak a kezeim a tapizáshoz és olyan érzésem van mintha a lány irányítana és ez izgató.

-Az ,hogy nem rögtön rontunk be a punciba a kívánt dolog elodázása a vágy korbácsolását szolgálja. És az érzés ,na meg a látvány, ahogy a kis ajkak végig nyalják a férfiasságom isteni! Külön jó érzés tudni ,hogy ilyenkor pontosan a csikló kapja a legnagyobb ingert!Pláne ha ez a hölgy arcán is látszik!!

-Talán azért más a hangunk mert egy kellemes, ellazult, kielégült állapotban vagyunk ahol még (talán) a legnagyobb macsók is érzelmesebb hangulatba kerülnek.


Ha maradt még kérdésed írj bátran! :-)

2022. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

fel TUD állni csókolózásnál, de az itteni arányok (90 % és társai) szerintem túlzóak. legtöbbünk életében azért nem annyira nagy cucc egy csókolózás.

a makk egy érzékeny testrész, és hozzádörzsölni a puncihoz nagyon izgató (de a behatolással azért nem ér fel)

az orgazmus szerintem a nőknek nagyobb élmény, mint személy szerint nekem. persze szeretek elélvezni, de ritkán okoz egész testet átjáró érzést. nekem az élményben nagyobb része van az elélvezésig vezető útnak, mint magának az elélvezésnek.

2022. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

Ja feláll.


Mert az a jó a lány van fent.

2022. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az orgazmus egy intenzív csiklandozó érzés, ami kihat az egész testre. Szavakkal nehezen írható le az a gyönyör érzés, amit akkor éreznek a férfiak.
2022. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem szokott csókolózástól felállni, ettől függetlenül számomra rendkivül intim és kellemes a csókolózás. Persze olyan nővel, akiért odavagyok, vagy nagyon bejön szexuálisan.

Mondjuk én pont nem szoktam magamra húzni senkit, de ha mégis, imádom az ölelkezést, a testi kontaktust, érezni a feszes testét, a melleit, meg mindent, és közben eggyé válni.

Ezt a puncidörzsölést nagyon élvezem én is, és szoktam is csinálni. Egyrészt baromi izgató, ha a csaj is élvezi, és húzom vele az agyát. Másrszt a makkom által nagyon izgató ez a dolog, ha sokáig csinálnám, el is tudnék élvezni csak ettől.

2022. jan. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Amikor csókolóztok egy lánnyal akkor mindig feláll a farkatok?"

Nem mindig, de előrfordult már.


"Olyan is előszokott fordulni (legalábbis velem előfordult), hogy úgymond magatokra húzzátok a lányt, hogy ő legyen felül és ez gyakori ez miért van?"

Elő, amikor épp ahhoz van kedvünk.


"Vagy mikor nincs még behatolás de a puncihoz dörzsölitek pl a makkrészt az milyen érzés és az orgazmus?"

Ha nem szúr, akkor jó.:)

Az orgazmus valamelyest hasonló a pisilés érzéséhez, miközben megkönnyebbülsz, csak 100x jobb.

Fokozódik, aztán nagyon intenzíven előtör.



"Még azt figyeltem meg, hogy a pasik hangja picit megváltozik szex után ez miért van?"

Nekem nem tűnt fel, hogy változna a hangom.

2022. jan. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy hosszabb csóknál szinte mindig feláll.


Általában nem szoktam magamra húzni, de ettől függetlenül szeretem, ha felül van.


Engem ez a rész izgat fel a legjobban, amikor a makkom a puncihoz dörzsölöm.


Az orgazmust nehéz leírni. Érzed, hogy jön ki valami és közben nagyon jó.


Nem vettem észre, hogy megváltozna a hangom utána.


19f

2022. jan. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!