Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hallottatok már olyan lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már olyan lány ismerősötökről, aki kisebb dolgokat el tudott intézni szexszel a férfiaknál? Mik voltak ezek?

Figyelt kérdés
Egy lányról hallottam ismeretségi körben de nem nagyon hihető.

2022. jan. 6. 15:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%

Az egyetemen volt egy csaj aki végig amíg oda járt aláfeküdt az egyik profnak, kb nyílt titok volt. Cserébe a prof benyomta mindenféle pályázatokra ahol egy csomó pénzt kapott, a tudása alapján nem ment volna neki.

Az utolsó 2 évben már nagyon magasan hordta az orrát és degradált neki hogy ő is kolis legyen és kiment albérletbe. Viszont mint utólag kiderült ott is a tulajjal megegyezett (a tulaj testvérénél dolgoztunk és ő mondta) hogy ha heti két szex fixen van akkor féláron lakhat ott, így egy nagyon pöpec albit szerzett.

Ha jól tudom most is ahol dolgozik a vezetőség fele rendszeresen behívja az irodába...

2022. jan. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem szoktak ajánlani de nem fekszem össze velük… megy az nekem más úton is ;)
2022. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Velem akart a főnököm kapcsolatot/inkább szexet, ( mivel felesége volt), de nem ajánlott cserébe semmi pluszt, így minek mentén volna bele?
2022. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#11 " már nagyon magasan hordta az orrát és degradált neki hogy ő is kolis legyen" Elárulnád, hogy te milyen egyetemet végeztél el?
2022. jan. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egyébként a 9-es írta meg a frankót.

Cégvezető mondjuk munkatársnőt keres X munkakörbe. Jön rá 50 önéletrajz. Abból kiválaszt szakmai alapon mondjuk 5-6 ot aki jó lehet. Behívja őket személyesre.

A 6-ból 3 feljánlja a "kedvességét" is. Górékámnak mind a hat jó lenne ugye a munkakörre. De melyiket fogja választani ? Hát biztos a "kedvesebb" 3-ból valamelyiket.

2022. jan. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!