Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hallottatok már olyan lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már olyan lány ismerősötökről, aki kisebb dolgokat el tudott intézni szexszel a férfiaknál? Mik voltak ezek?

Figyelt kérdés
Egy lányról hallottam ismeretségi körben de nem nagyon hihető.

2022. jan. 6. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Mire gondolsz?
2022. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Bizony...
2022. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a legjobb lány barátom úgy kapott előléptetést meg fizu emelést, hogy lefeküdt az iroda vezetővel. Vagy tudom is én hogy hívják ezeket. A felettesével, így tuti. 😂
2022. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Egyetemen volt egy csaj aki lefeküdt a haverommal aki a gyakorlatvezető volt egy nehezebb tárgyból, cserébe a srác vizsgáztatta és átsegítette a vizsgán. Ott ültem mellettük (én mást vizsgáztattam épp), semmit se tudott a csaj és megkapta a kettest. Nem szóltam semmit, ilyen a "betyár-becsület". Utána pár héttel mesélte nekem, hogy bár ő azt hitte majd találkoznak még, azóta minden kapcsolatot megszakított vele a csaj, nem válaszol üzenetre stb. Egyszóval jól pofáraejtette, bár végülis jól járt, egy közepes átlagos inkább kocka srácról beszélünk és egy 8/10-es csajról
2022. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Ó, mennyi mindent elintéztem már így... a pasikat annyira könnyű a farkuknál fogva rángatni...
2022. jan. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Sajnos,igen.
2022. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én csak olyan lányokról hallottam, akik a gyorsabb előrelépés stb. érdekében felajánlották magukat nekem. Kihasználtam, és általában segítettem is a problémájukat illetően.

(...de miért beszélek múlt időben...?)

F/52

2022. jan. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Még egy orgazmust is nehéz összehozni...


Amúgy az ilyen helyzetekbeb inkább az az aggasztó, hogy a férfi akinek tényleges hatalom van a kezében, egy ösztönlény, aki hagyja magát felhasználni.

Kajak nem vágom hogy miért csak a csaj oldaláról tartjátok ezt gáznak😅

2022. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

Nem gáz ez egyik oldalról sem.


Itt írja sok nő milyen buták a pasik, mert hogy a farkukon át vezetik, de akkor fordítva nem igaz, hogy nőként annyit érsz, hogy szétrakod a lábad ha el akarsz érni valamit? :D


A nő kapja a dolgot, a pasi meg a szexet, ez ennyi. Ha megéri mind a kettő félnek akkor mi a hiba? Az nagyobb pofára esés sztem, ha próbálkozol a főnöködnél, az meg nem megy bele a játékba, na ilyenkor mész lehajtott fejjel ki az irodából és amíg ott dolgozol benned lesz az érzés.


Amit még külön megjegyeznék, volt egy időben mikor 20 éves "megerőszakoltak" esetek jönnek elő egy-egy pasiról. 20 év alatt nem jelentette fel, utána meg sírás megy, hogy "kihasználták" a nőt, na hagyjuk már... csak akkor kellett a poíció, most meg lehet a Blikk-nek eladni a story-t, szánalmas ez viszont.

2022. jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hogy nálam miért nem akar soha egy lány sem bármiféle előnyt egy-egy kellemes együttlétért cserébe 😒
2022. jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!