Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak fiatal(20-35) nők akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak fiatal(20-35) nők akik idősebb férfival(45-..) van tartós szexuális kapcsolata? Jobb mint a fiatal,mért választották ezt a felállást? Milyen a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
2022. jan. 4. 09:24
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
16%

En voltam tőlem 20 évvel idősebbel, meg tőlem 5 évvel fiatalabbal is. Egyértelműen a fiatalok a jobbak, lelkesek, sokáig bírják, legszebbek a fiatal férfiak:)

27N

2022. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Utolsó, detto csak én 32 vagyok. Nincs vonzóbb egy fiatal helyes, kedves srácnál, kell a francnak apám korú..
2022. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
80%

Látva az előttem hozzászóló "mindenkit egy kalap alá veszünk" nők hozzászólásait, akkor itt az én kiegészítésem 30 feletti pasiként a 20 feletti "nőkről":

-Egy csomó tik tok tip top csajszikának narancsbőrös a segge és a combja

-Az ágyban úgy kell noszogtatni őket, hogy legyenek kedvesek megmozdulni. Ez főleg akkor gáz, ha megfelelek az olyan alapvető "elvárásaiknak", mint a saját lakás, autó, éttermezés, utazgatás

-Attól, hogy kitátják a szájukat még baromira nem értenek az orálhoz

-Alapvető témákról is annyi a véleményük, hogy "Hát én nem tudom", arról, hogy mi zajlik körülöttük fogalmuk sincs


Nem mondom, hogy mindegyik 20-on felüli ilyen volt, de kaptam belőlük bőven, hogy elég legyen. A 40 feletti nőkkel ilyen jellegű problémák már lényegesen kevesebbet fordulnak elő. Szóval csajszikáim vagy ha jobban tetszik: gyermekeim, a helyetekben nem nagyon verném magam mert nincs mire;) 42f

2022. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, ha valaki a kérdésnél kifejti a véleményét és az nem a 40-50-es pasik ajnározása, attól még nem lesz narancsőbörös a segge, meg szar a szexben:D Ez van, emészd meg. Aki nála 20 évvel fiatalabbakra csorgatja a nyálát, az sokszor ráb.szik.
2022. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
58%
Utolso te meg tanulj meg szoveget ertelmezni.
2022. jan. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
26%
Annyira vicces az öreg pasik puffogese, meg lepontozgatasa itt:D Amelyik nő válogathat, az a fiatal helyes pasikra bukik, nem a tatakra ;)
2022. jan. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
35%
Vagy az igazi milfekre, akik nem nyafognak minden sz...rért.:) a kislányokkal meg játszanak az ovisok:D
2022. jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
51%
Mondja ezt Mr. Érett Férfi, aki idehisztériázta a frusztrált sipákolását, mint valami fürdős k.rva, csak mert nem tetszett neki, hogy néhány nő leírja a preferenciáit:DDDDD Jót nevettem, köszi!
2022. jan. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
48%
Mert te mit csinálsz te "érett nő".:D Neked sem tetszik, hogy a negyvenes nők testben és agyban is képesek odaverni a 20-as kislányokat.:D Menjél aztán keress magadnak valami tinit, utána éljetek boldog, mit bánom én.:D
2022. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%
Jólvan tata, így is lesz:D
2022. jan. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!