Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Sugar Daddy életmód jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Sugar Daddy életmód jó terápia a fiatalkori frusztrációim kiélésére?

Figyelt kérdés

Ha egy 60 körüli gazdag úr leszek, akkor simán meg lehet azt tenni, hogy a múltbeli sérelmeimet amolyan terápiaként a Sugar Daddy életmódban élem ki.


Hogy mire gondolok? Nem a szex érdekel, hiszen azt fiatal korban is meg lehet kapni, ingyen.


Inkább arra gondolnék, hogy élvezném azt, hogy nálam a hatalom, és, hogy a gyönyörű nőkkel azt teszek, amit akarok. Mindent megkap tőlem, de ha azt mondom, ma este dugunk, akkor dugunk. Olyanokat teszek vele, amit egyébként a párommal nem tennék, tehát nyalatom a fenekemet, lepisilem, meg ilyenek. Aztán egy 1 hónap múlva belépek az ajtón egy playmate-el, és ráförmedek: "szedd össze a ruhádat, és takarodj innen."


Ez a módszer arra kiváló lenne, hogy azt a sok sérelmet, és fájdalmat, amit elszenvedtem, kiadjam magamból.


Ezek a nők úgysem értékesek, lényegében prostik.


Mit gondoltok?


2022. jan. 3. 11:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már csak a lottón kell nyerned, és tiéd a pálya! Sok sikert!
2022. jan. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet, hogy tényleg lehetek Sugar Daddy. Sokat nem teszek azért, hogy meggazdagodjak. Tegnap is éjfélkor még tanultam.
2022. jan. 3. 12:01
 3/30 anonim ***** válasza:
76%
Azt gondolom, hogy ettől nem fogsz meggyógyulni. Bár ilyen a nőkön elkövetett bosszún én is szoktam fantáziálni, bár én inkább csak azon, hogy kikötözöm, és úgy adok neki. Inkább Győzd le a múltad! Ahogy Shapiro könyve mondja. Attól boldogabb leszel. Aztán a mellett még mindig lehet minden finomat csinálni a csajokkal.
2022. jan. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nem lottózok! A saját két kezemmel akarom megkeresni a pénzemet.
2022. jan. 3. 12:03
 5/30 A kérdező kommentje:
*Sokat teszek azért, hogy meggazdagodjak.
2022. jan. 3. 12:04
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Orvos látott már téged?
2022. jan. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
82%

Azt, hogy ez megint egy incel-őrjöngés. Hiszti a köbön.

Az ilyen lúzereknek kicsi az esélye a meggazdagodásra, ha véletlenül mégis, akkor is lúzerek maradnak.

Egy esélyed van: felismerni, hogy a saját hülyeségeidért nem mások, nem a nők, nem a világ, nem a társadalom a hibás, hanem kizárólag te magad.

Mellesleg, jelentve ez a nőgyűlölő, minden nőt leqrvázó, provokatív kérdés.

2022. jan. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
A sugardaddyk mellett ugyanúgy kúrnak fiatal jópasikkal a nők. És ha durván bánsz velük elmennek egy másik sugardaddyhez
2022. jan. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Nem vagyok incel. Az inceleknek az a baja, hogy nem jutnak nőhöz. Az én frusztrációim abból (is) adodnak, hogy nőkkel kerültem kapcsolatba (ami nem baj), csak rosszul sültek el a dolgok. Pl. szex közben azt mondta szerelmes belém, 1 hétre rá meg kidobott, elutazott a volt pasijához Franciaországba.


Meg voltak még dolgok.

2022. jan. 3. 12:10
 10/30 A kérdező kommentje:

#8


Az nem baj, a fiatal pasik bizonyosan nem pisilnék le, mint én. Meg amúgy hamarabb dobnám én ki, minthogy elmenne.


Ezek csak prostituáltak.

2022. jan. 3. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!