Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy felejtsem el a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el a barátnőm előéletét?

Figyelt kérdés

Rég óta ismerem és rossz nekem az hogy tudom milyen barátai voltak és hogy ők is szexeltek vele, meg nyalták, meg ki tudja hova élveztek. Rossz erre gondolni. Meg hogy volt egy jó pár fiúval.

Nagyon szeretem őt, de ha arra gondolok hogy lehet én farkam a 10. a puncijába az egy kicsit nyomasztó.

Amúgy érdekes lány mert ránézésre, viselkedésre ilyen könnyen kaphatónak tűnik.

De ha jobban megismerni az ember akkor rájön hogy a világ egyik legcukibb lánya.


2021. dec. 30. 22:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy! Ahogy ő sem a tiédet!
2021. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Nőként is rosszul esik, hogy ha egy férfi sok nővel volt, és az is, hogy mindig más nőkön jár az eszük akkor is ha minden rendben van otthon (igen, a nők sem vetik meg a Henry Cavill alkatú fickókat, de ez a kérdésben is ki van domborítva).

De ezt az egó mondatja az ember ami az 1. a legfontosabb és mindenben a legjobb akar lenni akkor is ha annak nincs jelentősege.

Az a fontos, hogy szeretitek egymást és most csak egymással vagytok, a múltat mindkét nemnek meg kell tanulni elengedni, és azt is hogy ki mozgatja még meg ah ember fantáziájat a párján kívül. Csak a hűségben a tettek és az érzések számítanak.

2021. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

Ha agyalsz rajta elfogod veszíteni.

Aztán majd találsz valami fapina nőt.

Inkább örülj neki te hülye állat, hogy tapasztalt.


Honnan veszed a bátorságot, honnan veszed azt, hogy az utoeletet nyalazod? Hát van neked fogalmad milyen egy f$ztorlasz nő? Tudod milyen? Nem jó ku$&ra nem jó.

2021. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Te hülye vagy. Találtál egy cuki lányt, aki imád téged, és azon agyalsz, előtted kikkel volt? Egy szűz lány nagy szívás, bénácska és nem túl aktív az ágyban. Örülj hogy olyan nőd van aki ezen már túljutott, tudja, hogy kell a szerszámmal bánni.
2021. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
A 10ik? Én pl férfiként voltam már 13 csajjal, és nem vagyok egy Adonisz, sőt. Egy jó csajnak 10 pasi az semmi, csak viszonyításképp mondom.
2021. dec. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
12%

Ne halgass erre az agymosott fogyatekos onmagat alfanak statualo egyenre itt felettem. A 'tapasztalt' szo a kurväfajzat lanyok egyik legkedveltebb erve, mitsem tekintve arra a tenyre hogy minden egyes farok ami belejuk hatult, egy orias lepessel lejjebb vitte kapcsolodasi kepesseguk hatekonysagat.

Sajnos baratom azt fogod tapasztalni hogy elobb utobb a lany megun teged, mert az orias dopaminforras, ami az idegenfasz meglovaglasabol szarmazik, el fogja ot kiserteni.

Gondolj a 10 sracra akik fojtogattak, lekoptek es aggressziven megraktak az izgi egyejszakas kaland heveben, es rogton kepes leszel ugy eldobni ezt a lanyt magadtol mint ahogy azt erdemli. Alternativan hallgathatsz onmagadra, megprobalsz a kapcsolatadban maradni ezekkel a negativ gondolatokkal amiket nem tudsz elfogadni, es bekovetkezik amit feljebb emlitettem. A te dontesed

2021. dec. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Gondolj arra, hogy most veled van, csak a tiéd; ezek szerint jobb vagy, mint az előzőek
2021. dec. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Noren1989 ***** válasza:
61%
Utolsónak kell lenni, nem elsőnek, öcskös.
2021. dec. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Ebbol a kerdesbol nem derul ki, igazabol mi a bajod az exeivel. Ha mondjuk ismerkednek vkivel es megtudnam, hogy tobb exe eroszakos, pszichopata, kabszerfuggo vagy bunozo azert az nagyon rossz pont lenne. Vannak kedves csajok, akiket tulzottan vonzanak a "rosszfiuk", na az ilyenekkel en inkabb nem kezdek.
2021. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8%
Miért egy nőnek nem esik rosszul abba belegondolni hogy hány nő szolhatta le és hány nőbe járt már?(BÉVÜLRŐL)ami szinte undorító hogy akármennyi nővel volt leszopták a nők stb és még azt nyaljam én is?A férfiak soha nem nézik a nő szempontját.Csak azt nézik nekik a saját nemégis mi a jó
2021. dec. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!