Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is szokta vezetni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokta vezetni egy listában, akikkel eddig szexelt vagy csókolózott az életben? Főleg hogy ne felejtse el. Mert szerintem elég feledékeny az ember.

Figyelt kérdés

Semmi extra, egy txt-t képzeljetek el, amibe az évek vannak felírva (2017, 2018), azon belül aztán éven belüli időrendi sorrendben a nők teljes neve. Ha csak csók volt, akkor magában a név, ha szex is volt vele, akkor zárójelben a neve mögé hogy (szex). Ezen kívül még oda írom, hogy szerintem hány pontos volt a nő 10-es skálán (pl 6 vagy 7).


Voltam kb 25 nővel, csókolóztam még ezeken kívül vagy másik 30-cal és tuti elfelejteném őket, ha nem lennének felírva. De így ennyi alapján beugrik azért mindig.


2021. máj. 1. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

És mi értelme ennek? :) Akivel jól érezted magad úgyis megmarad kellemes emlékként. Akivel meg rossz volt,vagy felejthető,az úgysem marad meg.

Meg amúgy sem a múltban kell élni.

És szerintem ez inkább ciki...hogy számolod,meg számon tartod a nőidet :)

És egy nő szemszögéből megalázó...hogy van egy listád hány nőt fektettél meg.Meg pontozva vannak :) Én pasi vagyok,de szerintem ez sok nőnél kiverné a biztosítékot :)

Nem erről szól az élet :)

2021. máj. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Úgy látszik, a nőcsábászok közt is akad unalmas aktakukac... :D
2021. máj. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Fiatalon én is írtam, de aztán elhagytam vagy kitörlődött valahol (kb gép tönkrement). Már bánom egy kicsit, mert tényleg elfelejtettem arcokat, neveket így 40 felett, néhányra emlékszem csak konkrétan :)
2021. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ilyen egyszerűen nincs...
2021. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az (akkori) életkorukat nem írod oda? Én biztos odaírnám, ha vezetnék ilyen listát.
2021. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tisztára mint valami sorozatgyilkos...
2021. máj. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

1. Ez igaz, ha csak a memóriámra hagyatkoznék, akkor csak a 3-4 legjobb nő/szex/szerelem maradt volna meg.


"És egy nő szemszögéből megalázó...hogy van egy listád hány nőt fektettél meg.Meg pontozva vannak :) Én pasi vagyok,de szerintem ez sok nőnél kiverné a biztosítékot :)"


Még jó, hogy nem egy TV-sorozatban élek, hanem a való életben és ezért mivel nem akarok drámázni, nyilvánvalóan ezt soha egy nő sem fogja megtudni. Pár barátnak nyilván elmondtam, de az megint más.


3. Valszeg ez nálam is ilyen félig komoly mint nálad, szóval nem vágnám fel az ereimet én sem, ha elveszne ez a lista, de most örülök hogy megvan.


4. Nem tudom mi olyan hihetetlen ezen. Akinek olvastam egy csajozós könyvét angol nyelven, egy amerikai csávó, ő is leírta, hogy így írta a nőket, csak aztán abbahagyta, mert rájött hogy ez az egóból való csajozásra ösztönözte őt.


5. Nem, arra már emlékszem, ha eszembe jut maga a lány. Tudod név alapján eszembe jut (vagy max rákeresek facebookon) és akkor beugranak róla az emlékek, néhány dolog amit ő mesélt magáról, a kora, a háttere, stb.

2021. máj. 1. 23:20
 8/14 anonim ***** válasza:

Ennyire nem részletesen írom le, csak a nevet és hogy kb mikor volt. Így sorrendbe vannak állítva és tudom azt a bizonyos 'számom' is. 10 felett már nehéz visszaemlékeznem mindenkire, csak ez az oka

N

2021. máj. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes. Kíváncsi lennék, milyen lehet ez a lista. Át tudnád küldeni privátban úgy, hogy évekre bontva csak a keresztnév és az életkor van benne? (Csak hogy személyes dolog ne derüljön ki véletlen se.)
2021. máj. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem tudsz megjegyezni ennyi nőt? 🤣

És minek feljegyezni őket?

Ha elfelejted ha nem úgysem keresed fel őket többet!

A haverjaidnak is mutogatod talán?


Én nem jegyezném fel sehova sem h ne legyen nyoma, és jó a memóriám megtudom jegyezni h kikkel feküdtem le, vagy csókoloztam, mert nem mindenkivel csinálom.

2021. máj. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!