Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan zárjam le magamban az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zárjam le magamban az egyéjszakás kalandot?

Figyelt kérdés

Egy szórakozóhelyen első látásra megtetszett egy ott dolgozó srác, fokozatosan alakult a dolog köztünk, először csak beszélgettünk, de már az elején kijelentette hogy barátnője van, ne akarjak semmit. Próbáltam tiszteletben tartani, de mindkettőnk részéről nagy volt a vonzalom a másik irányába, és valahányadik ilyen beszélgetés meg buli után lefeküdtünk egymással. Utána sokáig nem gondoltam rá, nem is volt soha egyéjszakásom, de gondoltam legalább ezen is túl vagyok, főleg hogy jó volt a szex. Azóta viszont mindig egymásba botlunk a bulikban és még mindig nagy a vonzalom, de bűntudatom van a kapcsolata miatt, meg mert én szeretnék újra szexelni vele.

Nem értem, ha csak szexet akartunk mindketten akkor miért ilyen erős még mindig a vonzalom köztünk, és miért nem ignorál ha a kapcsolata miatt nem akar semmit?

Gondolom az lenne a helyes döntés hogy többet nem megyek erre a helyre, de közben érdekel a srác, egyik randim se vonzott ennyire.



2021. dec. 27. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Részben ezért vonz mert tilos. de ezt ne mi döntsük már el helyetted hogy akarsz-e még dugni vele vagy sem, ez a te döntésed.
2021. dec. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
S így bomlik szét teljesen egy már romokban lévő kapcsolat egy harmadik fél segítségével. Ne legyen bűntudatod, a srácnak kellett volna fékeznie magát. Szóval ennyi lelki fröccsöt tudok adni. Az utolsó mondatod első felével pedig megválaszoltad a kérdést.
2021. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lefordítom: a pasi félrekúrt amihez te voltál az "alany", s hiába epekedsz esze ágában sincs lecserélni a nőjére. Sz.r ügy ha valaki túlgondolja az ilyen storyt, engedd el a dolgot. Vagy nem mész az adott szórakozóhelyre többet, vagy felnőttként kezeled a dolgot és elfogadod hogy a szexhez nem kell szerelem. Ha neked igen, akkor semmi gond - csak akkor ne bonyolódj alkalmikba mert így jársz.
2021. dec. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!