Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakás kalandba mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás kalandba mennyire gyakran mennek bele a lányok?

Figyelt kérdés

Lehet olyan hogy egy szép, társasági, bulizós lánynak sosem volt kalandja?


Sok olyan lány van aki sosem menne ilyenbe bele?


2021. dec. 14. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen, voltam olyan lánnyal aki nagy bulis volt de szűz
2021. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

Nekem gimiben, fősulin rengeteg egyéjszakás kalandom volt.

Gyakorlatilag azzal a pasival feküdtem le akivel akartam.

2021. dec. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

2

Sajnos ilyen a legtöbb lány

2021. dec. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
A pasik ezt akkor annyira nem sajnálták
2021. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Majd akkor fogják akivel komoly kapcsolatot akarsz
2021. dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Régebben 17-18-19 évesen azért rendszeresen jártam bulizni. Így 20 felett is eljárok barátnőkkel, discozni meg ilyenek nem, de iszogatni, igényesebb bárokba igen. Ettől függetlenül sose volt kalandom (jelentkezők mindig vannak). Tartós kapcsolataim voltak, most is van. Egyszerűen nem nekem való, meg úgyse lenne kielégítő.
2021. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sosem voltam nagy party animal, viszont az alkalmikat mindig is előnyben részesítettem.

Egyszer szedtem föl egy pasit a Pilisben, a Kéktúrán. Másnap este már együtt voltunk.

Hogyha egy férfi csinálja ugyanezt, akkor ő a falu bikája, meg az istencsászár. Ha egy nő, akkor ő meg egy olcsó lotyó. Mintha mi nők nem élvezhetnénk az életet csak azért, mert egyik másik löttyedt farkú recskahuszár annyira életképtelen, hogy nem tud még csak megszólalni sem egy nő társaságában.

2021. dec. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kivétel csak erősíti a szabályt... nagyon ritkán előfordulhat, de ahhoz a pasinak is nagyon olyannak kell lennie (kinézetben, kisugárzásban - amolyan bugyinedvesítő figurának) és a lánynak is olyan lelkiállapotban kell lennie hogy akkor és ott, azon az egy estén nyitott legyen rá. Ez a két feltétel ritkán adott egyszerre a nők többségénél.

Ettől még vannak olyan nők - de NEM ők alkotják a többséget - akik nem kerítenek túl nagy feneket a szexualitásnak mert az élet természetes részének veszik, az életet élvezni meg jó.

2021. dec. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%

#7


Az összehasonlítás valahol azért igaz (falu bikája vs. lotyó), mert a férfi és nő közül a szexhez jutás a nők számára ezerszer könnyebb.

Pár szemléltető mondás/példa.


„A nő azzal szexel, akivel akar, a férfi azzal szexel, akivel tud”.


„lakatos hasonlat” — mindenki ismeri.


Valahol egy párhuzamos univerzumban két férfi beszélget a hétvégi buliról:

- Nem hiszem el, nem lehet egy jót bukiznjz, állandóan jönnek oda a csajok, mindegy nekik, hogy 15 évvel idősebbek is akár, mind csak dugni akar.

- Ne is mondd, tegnap is hat engedélykérést kaptam, állandóan írogatnak a csajok, nem győzöm őket letiltani.

....

Ugye, mennyire nem így van?



Tehát, látható, hogy a mi világunkban a nő, kicsit kisarkítva, de csak igent vagy nemet mond a sok jelentkező közül. Tehát, nőként nem nagy cucc 20 férfival lefeküdni, míg férfiként akár 1 nővel való szexért is meg kell küzdeni.


Na, innen az összehasonlítás, hogy ki a falu bikája és a falu lotyója.

2021. dec. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdés: mi az egyéjszakás kaland?

Én csak azt tartom annak, amikor például, elmegyek bulizni, megismerek valakit és már aznap este hazavisz(em) és van szex.


Az ilyenbe a lányok jelentős része nem megy bele, fél, bizalmatlan. De, azért, vannak szép számmal, akik belemennek.

Idén 5-6 csajt biztos hazavittem már ilyen-olyan szórakozóhelyekről (és itt az én értelmezésemben vett egyéjszakásról van szó).


Még több volt, akinek meglett az elérhetősége, aztán másnap vagy 1-2 találkozó után lett szex.


Próbálkozni kell, nem szeretek közhelyeket puffogtatni, de a nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb beesik valami.

2021. dec. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!