Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk,lányok, hogy nézki azaz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk,lányok, hogy nézki azaz ember akivel csak egyèjszakás/alkalmi kalandban lennèl benne?

Figyelt kérdés

De kapcsolatba már nem kezdenél vele. Csak kinézetre érdekel.

Ha nagyon sarkos akarok lenni akkor egy dugásra jó de...

Na ez a "de" érdekel.



2021. márc. 27. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Pont úgy mint akivel kapcsolatban is csak még annál is sokkal-sokkal jobban, s erősebb a kisugárzása. A nők pont fordítva működnek alkalmi terén mint a férfiak. Pont hogy egy normál kapcsolathoz képest sokkal többet le kell tudnia tennie az asztalra ahhoz hogy vágyjanak rá alkalmiban.
2021. márc. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kb. mint a 35 éves Harrison Ford.

Túl jó pasi ahhoz, hogy kiszolgáltassam magam neki, de hülye lennék kihagyni egy-két menetet, annak ellenére, hogy tisztában vagyok vele, hogy ha megkaphatnám komolyra, akkor is lennének mellettem kalandjai. Huzamosabb kapcsolatra nem kell ilyen, kimenekülnék belőle, nem engedném már meg magamnak, hogy szerelmes legyek.

2021. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Hát pont olyan ember akivel bulis együtt lenni. Akit mondjuk hosszútávon elviselni nem tudnék mert nem passzolunk, nem tűrhető számomra ahogy él, a felfogása...stb viszont egyébként mókás, jól néz ki, nyitott személyiség.

Ilyennel lennék benne kalandba. 23/F

2021. márc. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem olyan ember, aki hozzám illene, nem róla álmodoztam egész életemben, de fel tud izgatni és minőségi időt tudunk együtt tölteni, tehát megadja azt a szeretetet, ami egyébként minden nap hiányzik.
2021. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
26/F -Ez lemaradt
2021. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy nem néz ki, mert soha nem is volt és nem is lesz egyéjszakás kalandom. Nekem érzelem nélkül nem ment soha. 🤷‍♂️ F
2021. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 Akkor nem vagy érintett,ne válaszolj.
2021. márc. 27. 19:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Dehogynem, leírtam hogy "sehogy" 🤷‍♂️
2021. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ránézésre el tudom dönteni, hogy felállna-e rá. Ha igen, akkor mehet. Alkalmi dolgok esetében megengedőbb vagyok a külső és belső tulajdonságokban. De, nevezhetjük ezt alacsonyabb igényeknek is.
2021. márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs különbség a kinézetben, inkább abban hogy ahogy valaki az első hozzászólásokban írta nagyobb bizalom kell egy ilyen kapcsolathoz hiszen nincs együttélés, esetleges a találkozás. Volt nekem lazább kapcsolatban olyan nővel is esetem akin enyhén is szólva volt mit fogni, de ha csaptunk egy görbe estét és beültünk valahová én úgy viselkedtem vele mint ha a párom lett volna, és ha valaki kérdezte akkor nem mentünk bele részletekbe, semmi közük hozzá, és őt sem akartam megbántani. Én úgy vagyok hogy ha alkalmi kapcsolatom is van azért nem szeretek arra szorítkozni hogy megyünk "szobára" és ennyi, lehessen már előtte és utána is esetleg leülni egy parkban vagy beszélgetni, sőt ha más megszólít minket akkor vele is szóba állni, sosem voltam annak a híve hogy én egy nőt kisajátítsak magamnak.
2021. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!