Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lànyok mi az amiért belemennét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok mi az amiért belemennétek egy egyéjszakás kalandba?Gondolok itt példàul ékszer,kocsi,ruha.stb

Figyelt kérdés
2021. okt. 18. 16:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha van esze akkor igen jól teszik ha le tudják húzni az ilyen palikat
2021. okt. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Kocsiért azért biztos.
2021. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Jó szex.
2021. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Nos, amennyiben ez egy elmeleti kerdes, ugy azt valaszolom, hogy minel rondabb, annal nagyobb erteku cucc kellene.

A valosag azonban az, hogy sajnos nem hiszem, hogy kepes volnek ilyen qrvasagra vetemedni. Pedig bar olyan volnek...

2021. okt. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

Nálam nincs olyan dolog, amiért belemennék. Ha szexről van szó, nekem csak az évezet számít. Ez meg egyéjszakásban gyakorlatilag nincsen. Szóval nem éri meg.

Szexkapcsolatba meg akkor kezdek, ha szimpatikus az illető. Ha meg egy idő után úgy dönt, hogy kedvel és szeretne kedveskedni nekem ajándékkal, mert miért ne, azt elfogadom, ha nem túlzó és nem azért adja, hogy valamire rávegyen. Tehát ha tényleg csak kedvesség, akkor örülök neki. Lehet ez pl egy drága igényes fehérnemű, egy drágább vibrátor, amiket magamról nem vennék meg, mert nincs rá keretem. De lehet bármi más ajándék is. Pl ékszer is, de akkor következő alkalommal csak az lenne rajtam és úgy várnám a hálóban:D mivel sub vagyok, adott esetben tetszene is pl egy nyaklánc, amit tőle kapok. Mivel ha azt hordom a hétköznapokban, olyan mintha egy 'nyakörv' lenne rajtam. Egy lánc, ami körbefogja a nyakam. Ami a partnerem hatalmát jelképezné számomra, hogy megjelölt magának. Tudom ez az átlag embernek furán hangozhat, de egy dom érteni fogja;) Alapvetően egy sub-dom kapcsolatba beleférhet egyfajta anyagiasság is, mivel a pénz is hatalmat jelent a másik fél felett. Ezzel is lehet játszani egy ilyne kapcsolatban.

De csak azért nem szexelek senkivel, mert fizet. Így megvenni soha nem fog engem senki.

2021. okt. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Igen,ebben a sorrendben ékszer,kocsi,ruha.De az illető kinézete sem lenne mindegy akárkivel nem bújnék ágyba.
2021. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

Jaj, valakiknek nagyon szúrom a szemét, hogy nem dughatna meg pénzért..:)

#5

2021. okt. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Drága kocsiért, vagy nagyon drága ékszerért.
2021. okt. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
7# Pénzért nem csak ingyen ?
2021. okt. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mentek a pipàk!👍
2021. okt. 18. 16:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!