Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lànyok mi az amiért belemennét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok mi az amiért belemennétek egy egyéjszakás kalandba?Gondolok itt példàul ékszer,kocsi,ruha.stb

Figyelt kérdés
2021. okt. 18. 16:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%
#9: Pontosan. Ha megfelel az elvárásaimnak.
2021. okt. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
97%
Kevered az egyéjszakás kalandot a kurvázással.
2021. okt. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
98%
Jaja, fogalmi zavarban vagy. Kaland az amikor szimpátia, vonzalom alapján mennek bele az öröm kedvéért. Amiről te beszélsz az meg a prostitúció csak nem kp-ben fizetik ki.
2021. okt. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#5 miért ne lenne jó egy egyéjszakás kaland? Nekem már volt pár és mindkét félnek teljes kielégülés volt a végén sőt a legtöbb esetben volt második harmadik alkalom is.illetve ez a pénz dolgot nem kurvás szerintem. Sajnos a mai világban igenis számít,hibát a közhelyes mondás ,hogy a pénz nem számít de igen sajnos. Annyi hogy a kérdés másképp van megfogalmazva.
2021. okt. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Én azért mentem bele mert tetszett a fiú, de komoly kapcsolat lett belőle, szóval azóta tudom, hogy nálam az ilyesmi nem játszik, nem tudom elválasztani az érzelmeket a szextől.

Az ilyen anyagi dolgok nem érdekelnek mert megkeresem magamnak a kenyérrevalót de ölelést meg őszi te csókot nem tudok venni, nekem az értékesebb.

Lehet amiatt mert nem nagyon jut.

2021. nov. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha búcsúból hoz nekem kakasos nyalókát!
2021. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyéjszakás kalandba akkor mennék bele, ha tetszik az illető és megkívánom őt. Az autóm amit jelenleg vezetek tökéletesen megfelel, a kővetkező kategória már a 25 M, bár szép nőnek tartom magam, de nem hinném, hogy egy szexért ennyit kifizetne egy pasi anyagi helyzetétől függetlenül. Szép ékszereim vannak, amire úgymond vágyom, az 3-4 M megint csak, ruhákkal ugyanez a helyzet.
2021. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpatikus megdughat, nem kell érte semmi.
2021. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Az egyéjszakásért nem szoktak pénzt adni, az a q.válkodás. Hazudnék ha azt mondanám hogy nincs az a pénz de az olyan irreálisan sok hogy nincs is értelme erről beszélni!
2021. nov. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
41%
Jó kocsiért , drága több milliót érő ékszerért belemennék. Az már más kérdés, hogy senki sem fizet ennyit egy egyéjszakás kalandért.
2021. dec. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!