Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt kórházban kalandod? Akár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt kórházban kalandod? Akár dolgozóként szeretői, egyéjszakás kaland? Nővér-orvos stb? Van erre mód, lehetőség esténként akár?

Figyelt kérdés
2021. nov. 29. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Hogy van-e rá mód... hát bro' ha a nővérszobák, az ügyeletes orvosok pihenő szobái mesélni tudnának 😂
2021. nov. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van orvos ismerősöm kíváncsi vagyok igaz-e amit mesél.
2021. nov. 29. 16:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

#2 attól függ mit mesél... Hogy az éjszakai ügyeletben lévők esetenként szoktak-e dugni, illetve szövődnek-e szeretői viszonyok a kórházakon belül? Nos az igaz.

Hogy orgiák vannak, meg mindenki-mindenkivel - nem igaz.

2021. nov. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Annyi a sztori, hogy állítólag viszonylag sokan szexelnek össze vissza részben a beosztások kuszasága (nincs normális otthoni élet) részben feszültséglevezetés okán. Kérdés hogy kinek mi a tapasztalata.
2021. nov. 29. 16:49
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ide kórház.

Én egy üzemben dolgoztam még régebben. Éjszakai műszak ajj ajj 😀

2021. nov. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem dolgozom korhazban. De mondjuk betegkent... szerintem egy mutet utan inkabb a kikerulesen jarna az eszem, mint a noverken :)


De szerencsere ilyen helyzetbe nem kerultem... es nem is szeretnek :)

2021. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Még 12 éves koromban bekerültem, bicajoztunk és eltört a csuklom meg kisebb fejsérülésem lett, bent tartottak egy éjszakára és egyszer arra keltem, hogy valaki simogat. Az ápoló bácsi volt és be kellett neki kapnom. Másnap elmondtam a szüleimnek feljelentés lett a vége
2021. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7# Ez borzalmas lehetett. Remélem a sitten körbeadták a perverzet mit a békepipát...
2021. nov. 29. 20:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Most a #7 est ki es miert pontozta le? (Nem en irtam csak kerdem)


Itt a GYK-en ilyen esetben nem sztorit vagy az aldozat tortenetet kell negativ vagy pozitivan ertekelni. Nem O tehet rola hogy megtortent... Miert is kellett lepontozni?


Vagy aki ezek szerint negativval ertekeklte a #7 es (egyebkent szornyu) tortenete az azt jelenti hogy a pedofiliat tamogatja vagy mi?

Csak abbol gondolom, ha mar az aldozatot bunteti a lepontozassal...


Sokan nincsenek itt ugy latom tisztaban, hogy itt a GYK-n a pozitiv es negativ ertekeles mire is van igazan. De ez nem a FB... :)

2021. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm 9es én voltam a 7es,biztos azért pontoztak le mert azt hiszik kitaláltam vagy mert pont valaki magára ismert
2021. nov. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!