Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, hogy már aktus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy már aktus közben arra gondolsz, hogy dobd ki akivel aktuálisan szexelsz?

Figyelt kérdés
Ez amúgy egy elég bizarr helyzet, mert elvileg egy közeli élmény kéne legyen, de mégis már azt várod, hogy legyen vége és távolodj, szabadulj meg a másiktól, kvázi csak a kielégülés eszközének tekinted.

2021. nov. 18. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
10ből 8x így vagyok😅
2021. nov. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sterling.archer ***** válasza:
77%
Volt... Pl lar hete hetvegen. Masodik tali, nalam aludt. O maszott ram. Szex utan aza rcomba baszta hogy szeretlek. Kimentem zuhanyozni, kiszalltam a zuhany alol es latom a facebook-os kapcsolat felkerest. Hat mondtam is neki, hogy koszonom, jol ereztem magam, de kapkodja ossze magat mert el kene erni a vonatjat xD
2021. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt! Abszolút nem rám figyelt,hanem önmagára.
2021. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!