Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, nektek mitől romantikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek mitől romantikus egy aktus?

Figyelt kérdés
2021. okt. 27. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Egyszer volt egy olyan eset, hogy pettingeltünk a barátnőmmel, a húgom bent volt a másik szobában, ezért, hogy ne legyünk hangosak, beraktam valamit a gépen. Nem tudom már hogyan, de a Dragon Ball Z-t sikerült elindítanom. Azt a részt, amikor a csillagharcosok lejönnek a Földre. Romantikus volt, hogy közben ez ment a háttérben.
2021. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Ha a végén a lány szájába élvezhetek. Nagyon meghitte tudja tenni számomra a szeretkezést az anális szex is.
2021. okt. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Láthatjuk mennyi romantika szorult a gyk-s férfiakba, szerintem kérdezz egyszerűbbet..:)))
2021. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9%
egy aktus akkor jó, ha erotikus, nem akkor, ha romantikus
2021. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Páromnak akkor romantikus (nőként válaszolok, mert normális pasi ide nem jár akinek van élete is) ha szorosan átölel, miután percekig nézzük egymást az ágyban és ez inkább szex után szokott lenni. Szex közben neki akkor romantikus ha van valami háttérvilágítás és lemezlejátszón megy valami zene.
2021. okt. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!