Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire tiszteled azokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tiszteled azokat a nőket akikkel alkalmilag szexelsz?

Figyelt kérdés

Mind mint embert, és mint partnert?


Fontosak neked az igényeik, vagy úgy vagy vele, hogy megkapod ami neked kell aztán viszlát?


Ha úgy adódna, összejönnél velük, vagy ez a két kategória teljesen más?



2021. dec. 13. 21:38
A kérdező szavazást indított:
Igazából nem érdekelnek a szexen kívül, kapjam meg amit akarok, a szexpartner és a barátnő alatt van jóval, többet az ilyen nem érdemel
Kölcsönös kielégülés, de ezen kívül más nem tud érdekel, a szexpartner és a barátnő két külön kategória, ezek után nem akarok róluk tudni
Ha szexre van lehetőség, persze belemegyek, de akár el tudnék képzelni többet is, a két kategória között inkább csak szituációban van különbség
Az alkalmi partnerekben több varázst, izgalmat látok, míg egy kapcsolatban a megszokás, hétköznapi dolgok miatt ez megkopik, többre tartom az alkalmit
31 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
Kár is volt feltenni a kérdést, mert egyértelmű, hogy a férfiak többsége semmibe veszi a szexpartnert, gyakorlatilag tárgyként kezeli. Még szerencséd van, ha foglalkoznak veled szex közben, van előjáték stb. De ez se jellemző.
2021. dec. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

volt olyan partner akivel összejöttem volna és volt akivel nem


fontosak az igénye, a vágyaik, ők is mint személyek (nem a lyuk miatt izgatnak, hanem a személyiségük miatt)

2021. dec. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmibe vesz szex közben, akkor több alkalom nem lesz, nyilván.
2021. dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak alkalmi kapcsolataim voltak, komoly kapcsolat sosem csak barátság extrákkal dolgok de sosem csak a szex volt a lényeg.


Mindenkivel beszélgettem sokat ezen kívül.

Eljártunk kirándulni, kocsikázni, beülni valahova stb stb :)

2021. dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
1, ne vetíts kérlek. Ha neked ez a hozzáállásod, az egy dolog, de a többiek hagy beszéljenek magukért.
2021. dec. 13. 22:12
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Akivel lefekszem, az fontos nekem. Olyat ad, amire nagyon vágyok, ezért megérdemli hogy kitüntetettként kezeljem. Soha nem voltam féreg, vagy lekezelő egy nőhöz. Igaz akivel csak egy kis szex volt, olyan is alig volt!
2021. dec. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan mint egy jó barát :) 27F
2021. dec. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyannal fekszem le aki annyira tetszik hogy barátnőmként is tudnék tekinteni rá. Így teljes tisztelettel és odaadással viselkedem ilyenkor.Ez nem csak arról szól hogy én érezzem magam jól,hanem neki is felejthetetlen élményt nyújtsak. 38F
2021. dec. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%

Nem nekem ez a hozzáállásom észlény. Hanem tapasztalat, hallok is ezt azt másoktól és nem mellesleg nekem volt is egy hasonló kérdésem itt, ahol férfiak tömege válaszolt, hogy miért képzelem azt hogy lesz bennük tisztelet meg minek figyeljen oda ha csak alkami:)) szóval vicces hogy most jön a sértett lepontozás, meg játszák itt a kisangyalt, közben meg a valóság nem is állhatna ennél távolabb:)

#1

2021. dec. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolataim legalább fele alkalmi szexből indult. Persze volt olyan, akivel semmit nem tudtam volna elképzelni tartósan (korkülönbség, életmód, eltérő személyiség miatt). De ha lefekszem valakivel, azzal ugyanúgy foglalkozom szexuálisan, mintha járnánk. Sőt! Alkalmi kapcsolatban még fontosabb számomra a kielégülése.

Tartós kapcsolatban volt már olyan, hogy a partnerem csak odatartotta punciját, mert nem kívánta annyira, nem volt vevő épp a szexre, csak essünk túl rajta egy fárasztó nap után. Ez lelombozó. Alkalmi kapcsolatban ilyet senki nem tesz szerintem, mindenki élvezni akarja a helyzetet.

2021. dec. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!