Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire tiszteled azokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tiszteled azokat a nőket akikkel alkalmilag szexelsz?

Figyelt kérdés

Mind mint embert, és mint partnert?


Fontosak neked az igényeik, vagy úgy vagy vele, hogy megkapod ami neked kell aztán viszlát?


Ha úgy adódna, összejönnél velük, vagy ez a két kategória teljesen más?



2021. dec. 13. 21:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Annyira tisztelem,amennyire ő engem.
2021. dec. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam alkalmilag szexelni. Volt már hogy csak egy alkalom lett (mert olyan nem volt jó), de alapvetően hosszabb távon gondolkodom.


Nálam a szexualitáshoz kell bizalom,és tisztelet is. Abszolút figyelek a nőre, igyekszem a legjobbat nyújtani. Ehhez kell a másik fél is, még az h kommunikáljon. PARTNER legyen, ez nagyon fontos. A büszkeségem sem hagyná h csak maszatoljak.


Ha úgy adódna, lehetne párkapcsolat is, igen. A két "kategória" nem annyira más, az alapvető emberi értékek őt semmilyen társas kapcsolatban nem engedek (ilyen például az őszinteség)

2021. dec. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Sorry: emberi értékekBőL*
2021. dec. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
#10. nagyon jól leírta sztem,én is így vagyok ezzel!
2021. dec. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak a magam nevében tudok nyilatkozni a szexpartner szexre van, kapcsolat meg kapcsolatra. Egy kapcsolatban mindent megteszek a másikért a szexpartneremért viszont nem mindent csak amennyit kell. Az hogy a szexpartnerből kapcsolat legyen nincs kizárva de sok mindentől függ. Ha van kapcsolatom nincs mellette senki más. A szexpartner mellett viszont ilyen nem számít
2021. dec. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

összességében az eddigi mind a 4 alkalmi partnerem ugyanazt a tiszteletet kapta, de hogy árnyalt legyen a válasz kicsit részletezem


-az első tinderen felajánlotta, hogy menjek ki hozzá késő este, szex után illő módon elköszöntünk, win-win szituáció


-a második lány szintén nyílt ajánlattal állt elő, nagyon jó is volt vele, de a második szex után megkérdezte, hogy nem akarom-e randira vinni, meg köríteni a dugás témát. a kérdésére nemmel feleltem, mert mint tudjuk, kifogott halat nem kell etetni. az más kérdés, hogy máig jó emlékként él bennem az a két alkalom, de többletenergiát nem akartam ráfordítani


-a harmadik lány úgy feküdt le velem, hogy barátja volt. állítása szerint nem is akart, nemigen tiltakozott. na őt tényleg csak megdugtam


-a negyedik pedig az volt, hogy a főnökasszony rám mászott, őt a főnöki ténykedése miatt nem tisztelem igazán

2021. dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tisztelem a másikat, fontosak az igényei. Hiszen, azon az elven indulva, hogyha neki minél jobb, akkor nekem is annál jobb, már jól jársz.

Továbbá, jó, ha annyira jó vagy a nőnek, hogy visszajáró vendég lesz belőle. De ha nem akarok többet, csak egy alkalmat, akkor is megadom a tiszteletet, legyek neki jó emlék, még ha többet nem is látjuk egymást.


Én az egyéjszakás kalandokban is ugyanígy járok el, több összejárás is így indult. Aki megtisztel azzal, hogy bizalmat szavaz nekem, azaz, szexelünk, az jó bánásmódot érdemel.


Viszont, ez leginkább a szexuális dolgokra vonatkozik, mert nekem alkalmi kapcsolatba max a beszélgetés tartozik bele, de ilyen-olyan programok már nem, mert az barátnős dolog.

2021. dec. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan, hiszen nekem adja magát. F 43
2021. dec. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Az a minimum, hogy tisztelem, hiszen ő is odaadta magát nekem, ezt pedig becsülni kell.

Egyébként ez a tisztelet nálam a szexben is jelen van, hiszen ha már megelőlegezte a bizalmat felém, akkor cserébe elégítsem is ki rendesen..

F34

2021. dec. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

De jó volt olvasni a válaszokat.Én nőként irok,nagyon el vagyok keseredve.Álmaim pasijára 22 hónapot vártam.Szomszéd településen lakik és a nevét is másfél év után tudtam meg miután először megláttam.Aztán bejelöltem fb-on,pár hét múlva visszajelölt,csetelni kezdtünk.

Aztán meglátogattam a melóhelyén ugyanis egy büféje van.Jól dumcsiztunk.Látszólag megvolt a szimpátia.2x taliztunk is.Először csak szájjal elégítettem ki.Második alkalommal feküdtünk le.Nagyon jó volt és én is beleadtam mindent.Szerintem neki is jó volt,de nem eléggé mert utána volt egy két levélváltás..szia hogy vagy?aztán semmi.Eltűnt :( ismerősöm ugyanúgy,de nem keres.Fáj,mert hosszú távú szexpartnert akartam és csak őt.Nagyon tetszik,de én neki nem voltam érdekes ha lelépett.Sármos,bármikor kaphat csajt.Szerintem utánam voltak mások vagy lehet csak 1 de állandóra.Nem tudom,de fáj.Azóta is képtelen voltam mással lefeküdni.Nyilván nem írok neki,nem alázkodok meg.Szóval a kérdésre válaszolva engem nem tisztel.Még annyira sem hogy azt mondja,köszi de nem vagy az esetem.Pedig az 1.alkalom után nem úgy tünt hogy nem lesz folytatás.Közel lakik, egy korosztály vagyunk,ugyanabban az időintervallumba vagyunk nagyjából szabadok,jók a méretei és mégis így jártam.

2022. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!