Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jogos hogy lelkiis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos hogy lelkiismeret furdalásom van a barátnőm miatt?

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve hogy együtt vagyunk, jövőre akarom megkérni a kezét és felmondok az eddigi csajozós életemmel. Még ultoljára idén kiakartam próbálni mással, lezárni a csajozós korszakomat végleg, ezért kihasznàltam az évben az utolsó alkalmat így 24.én munka után elmentem egy órára egy rosszlányhoz. Mire hazaértem,a barátnőm ott várt meleg vacsorával, feldíszített karácsonyfával, mit sem sejtve az egészről. Hogy szabaduljak meg ettől a lelkiismeret furdalástól? Éjjel nappal ezen kattogok.
2021. dec. 26. 12:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Simán lehet annyi.
2021. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Barokkos túlzás
2021. dec. 26. 19:23
 13/14 anonim ***** válasza:
2021. dec. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért űríteni nem lehetett volna a barátnőddel? Szegény ott vár szenteste, te meg prostiba rakod a farkadat. Megcsaltad magyarán. Mind1 h prosti vagy sima csaj. Megcsaltad. És szegény csaj semmit se fog tudni erről és úgy megy hozzád, hogy becsapod. Ráadásul azt mondtad egy utolsó űrítés. Ergo megcsaltad előtte is. Ha ő el menne megdugatni magát egy nálad valszeg jobb palival te hogy reagálnál?
2021. dec. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!