Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jogos hogy lelkiis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos hogy lelkiismeret furdalásom van a barátnőm miatt?

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve hogy együtt vagyunk, jövőre akarom megkérni a kezét és felmondok az eddigi csajozós életemmel. Még ultoljára idén kiakartam próbálni mással, lezárni a csajozós korszakomat végleg, ezért kihasznàltam az évben az utolsó alkalmat így 24.én munka után elmentem egy órára egy rosszlányhoz. Mire hazaértem,a barátnőm ott várt meleg vacsorával, feldíszített karácsonyfával, mit sem sejtve az egészről. Hogy szabaduljak meg ettől a lelkiismeret furdalástól? Éjjel nappal ezen kattogok.
2021. dec. 26. 12:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem szakíts vele, és éld tovább a csajozós életedet.
2021. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudsz és csak rosszabb lesz. Házas élet nem neked való.
2021. dec. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Már megse haragudj, de abban a pillanatban le kellett volna zárnod a csajozós életedet amint komoly kapcsolatra adtad a fejedet.


2 választásod van. Vagy elmomdod neki és vagy megbocsát vagy elhagy. Vagy nem szólsz semmit és a lelki ismeretes megteszi magától. De nem értem ha ott a csajod aki meleg étellel vár akkor minek egy prosti? Ez még gázabb mintha egy buliban szedtél volna fel egyet. Később is ingered lesz a szexre mással. Inkább ne vedd el szegény lányt. Szomorú is ez azért. Hiába van csinos, házias nő otthon aki komolyat akar, ha a pasija még veri a majmot másokra.

2021. dec. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Ebből már sejtheted, milyen a házasságok 99%-a. Ilyen. Szerinted miért van becslések szerint 9000 prostituált Magyarországon?
2021. dec. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában nem zavar a lepontozás, de azért kíváncsi lennék, hogy akinek kifogása volt az 1. hozzászólásom ellen, annak nő létére rendben lenne-e, hogy a párja prostizik, amíg ő kettesben eltöltött karácsony estére készül, vagy férfi létre rendben lenne-e, ha amíg ő melózik, a párja egy férfi kollégája ágyában hentereg, vagy egy jóképű szomszéd srác tolja kutya pózban otthon a kanapéjukon.
2021. dec. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Undorító. Hagyd ezt a lányt, jobbat érdemel. Így is 4 évet pazarolt rád, remélem ki is derül. Rohadtul fájni fog neki, de után normálisan élhet majd mással.
2021. dec. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen, jogosan van lelkiismeret furdalasod!
2021. dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Folytasd a csajozós életed, nem neked való egy kapcsolat. Ha kedveled ezt a lányt, miért akarod tönkretenni az életét? Ha egy kicsi szeretet is van benned az irányába, őszintén elmondod neki mi történt most és korábban a kapcsolatotok alatt. Így te is megkönnyebbülsz és vele is korrekt leszel, nem teszed tönkre az életét. Ahogy én làtom, ez win win. Te meg folytathatod azt amit élvezel, akár minden nap más csajjal.
2021. dec. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem. Lezártam, csak még kellett egy utolsó ürítés. Most már csak ő létezik számomra.
2021. dec. 26. 16:00
 10/14 A kérdező kommentje:
Hogy lenne már 9000? Ez orbitális túlzás....
2021. dec. 26. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!