Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az,hogy nagyon szép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy nagyon szép csinos lányok nagyon előnytelen külsejű fiúkkal járnak?

Figyelt kérdés
2021. dec. 26. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha ez így lenne akkor lenne egy nagyon szép barátnőm
2021. dec. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
$$$
2021. dec. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Az én párom sem egy kifejezetten Adonisz, de nekem bejön meg amúgy rohadt intelligens, és az intelligencia elég szexi.
2021. dec. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Lóvé sokat számít a nőknél és legyen öntelt f@sz, ez kell nekik.
2021. dec. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Talán mert egyrészt nem csak a külső határoz meg egy embert, másrészt lehet, hogy az a számodra nagyon szép, csinos lány mások számára nem is annyira szép, másrészt az az előnytelen külsejű fiú sem annyira előnytelen külsejű. Nem mindenkinek egyforma az ízlése és az értékvilága.
2021. dec. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Pl, Berki Krisztián jó példa erre.
2021. dec. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mindentudó99 ***** válasza:
18%
És azt is sok nő szereti ha még alázzák is őket. Érthetetlen
2021. dec. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Pénz meg jó autó miatt. Ha neked semmid nincs, csak a csupasz farkad akkor szerintem ne is remenykedj kérdező. Előbb szerezz vagyont. És most nem viccelek. Jogosítvány és autó is kell. Nagyon kevés nő van aki ezeket nem várja el.
2021. dec. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Van ilyen, és magam sem értem. Volt egy munkatársnőm, iszonyat jó teste van. Kegyetlen mellek, vékony, formás test, tinisegg. A feje egyedül, ami átlagos, de minden más bomba.

Az előző hosszú kapcsolata egy átlag figura, férfiszemmel amolyan tohonya forma, de legalább sikeres vállalkozó volt.

A mostani... igazi pocakos parasztgyerek. Egy hentesinas-kinézetű fiatal gyerek. A lány főiskolát végzett, számviteles, intelligens. Elvileg.

Ha van esze a gyereknek, addig reszeli, amíg lehet. Nem sokáig lesznek együtt szerintem.

2021. dec. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Mert lehet, hogy annak a szerinted előnytelen kinézetű pasinak női szemmel nincs is olyan előnytelen kinézete. Márészt pedig azért, mert nem csak a külső számít. Sőt, a külső beli hiányosságokat könnyen be lehet hozni, erős belső értékekkel. Tudod, nem mindegy, hogy milyen személyiség bújik meg amögött a külső mögött.
2021. dec. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!