Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiú zárkózott, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú zárkózott, és csendes akkor csak az előnytelen külsejű lányok közül választhat?

Figyelt kérdés

Vagy ne is reménykedjen barátnőn?

Még szűz vagyok. Jöttem már be szép csajnak de elrontottam, mert nem tudtam levenni a lábáról a dumámmal bár igaz hogy csak szex lett volna belőle kapcsolat nem, pedig én kapcsolatot akarok.


Egy csendes fiúnak milyen esélyei vannak?


2020. jan. 30. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Jól nézel ki?
2020. jan. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Én is zárkozott voltam és volt kapcsolatom, de minegyik szép csaj volt de szexig egyikkel se jutottam el aztán 28 évesen szűztelenített egy exprosti. És most kezdtem el azon teperni hogy legyen egy normális szép csaj akivel családot alapítok.

32/F.

2020. jan. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nézel ki?


Ha nem vagy vékony vagy láthatóan sportos akkor a vékony nőket el is felejtheted.

2020. jan. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szép lány szexet akar....


Velem miért nem történik soha ilyen???

2020. jan. 30. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Relatív, hogy mit értünk előnytelen külső alatt.

Ahogy az is, téged mennyire tartanak előnyösnek.

2020. jan. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy itt minden fiú csendes, zárkózott, kedves... rám meg olyanok írnak, hogy keresztbe áll a szemem a baromságaiktól... hogy lehet ez?
2020. jan. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!