Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem vagyok vagány, jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok vagány, jó dumás akkor be kell érnem a nálam előnytelenebb külsejű lányokkal?

Figyelt kérdés
Szóval ha egy kicsit átlag feletti a külsőm, de nincs feltűnő, kezdeményező viselkedésem akkor a nálam rosszabb kinézetűekre van inkább esélyem?
2021. máj. 16. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Az attól függ hogy miben rosszabb nálad?

Mert ha mondjuk kisebb a melle az elég ciki lenne:)

2021. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ha így állsz hozzá igen, de még mindig jobb, mint annak aki még őket se kaphatja meg
2021. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem.

de ha ez komolyan megfordult a fejedben, akkor valószínűleg igen (de nem a jó duma hiánya miatt)

egyik csendes haveromnak elég volt a lányokra néznie a gyöngyszemeivel, és már tapadtak is rá. egészen más oldalukat fogta meg, mint a nagydumás kő macsók.

2021. máj. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha a nálad csinosabb lány aki tetszik neked bukik a csendes, szociálisan gyenge fiúkra, akkor nem. Viszont a legtöbb csinos (és nem csinos) nő szereti, ha egy pasi képes megszólalni.
2021. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Be, mert skatulyázol mi az hogy "előnytelen"? Én fogyatékossággal élek és sosem a nő külseje érdekelt, "előnytelen", milyen szempontból? Ha engem valaki megvígasztal amikor elveszítem a munkám, vagy örül amikor nyer a csapatom akkor hol a fenébe számít hogy mondjuk görbe a lába?
2021. máj. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Barátom ha nem vagy kezdeményező akkor semmilyen nőre nincs esélyed, mert magától még az értékítéleted alapján előnytelen külsejű nő sem fog odamenni hozzád hogy gyere te szegény szánalomszexre.
2021. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert egy átlag alatti csaj nem akarhat nagy dumás pasikat?


Én például nem vagyok nagyon szép. Átlagos vagyok és teltebb alkatú. Nem vagyok elszállva,de az önbizalmam és a dumám a helyén van. Emiatt énis inkább kedvelem a magabiztos, humoros, kezdeményezőn pasikat akik tudják mit akarnak. Ha nem tud tökös lenni egy pasi a szememben veszít az értékéből..

2021. máj. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne így fogd fel, a nők nem így működnek. Ha nem vagy jó dumás (vagyis rosszak a kommunikációs készségeid) akkor semmilyen nőre nincs esélyed, nagyon maximum olyanra, aki már kellően kiéhezett és minden mindegy alapon keres valakit, akivel együtt lehet. Gondolom nem kell mondanom, hogy ha egy nő idáig jut, akkor kb. milyen lehet?

Nem kell stand uposnak lenned, viszont tudj kommunikálni, keltsd fel az érdeklődést és onnantól egy csapásra érdekes leszel a nőknek, függetlenül a külsejüktől. Ezután sem fog mindenki téged akarni, de lesz olyan, akivel kölcsönös lesz a vonzalom.

2021. máj. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És ha nem vagy kezdeményező nagy dumás akkor mit vársz? Oda megy a csaj és azt mondja nah hello Jóska te vagy a pasim mától. Tiszta Norbit és Raszpyusa feelingje lenne. Ráadásul a nők 80%-a nem kezdeményez csak jelez h tiszta a terep és jöhetsz. De a csajok nem fognak téged felszedni :D Gondolj bele milyen gátak vannak benned. Vannak e traumáid, szociális kézségek nehézsége, stb. Ha van valamelyik jobban jársz egy pszichológussal vagy be állhatsz a sorba a többi aggszűz mögé akik napont panaszkodnak itt h nem kell senkinek és 30 felett is szűzek.
2021. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy kezdeményező akkor mit vársz? Egy előnytelen kinézetű nő sem fog össze jönni, mert nem fog nálad kezdeményezni
2021. máj. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!