Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszú szőke haj,nagy zöld...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú szőke haj,nagy zöld szemek,vigyori arc,orrkarika,apró fültágító,vékony de formás alkat,világos bőr,vagány sportos megjelenés mennyire jön be?

Figyelt kérdés

A felsorolt külső tulajdonságok,stílus mennyire vonzó nektek szexuálisan a csajoknál?

Nem magam miatt kérdezem mielőtt félreértés lenne ebből,csak egy bizonyos személy miatt aki sokat jelent nekem:)


2021. márc. 27. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Így leírva jól hangzik.
2021. márc. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Oké,hogy leírtad,de én vizuális vagyok.
2021. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Amit leírtál, az így összességében eléggé bejön. Mondjuk a fültágító nem lenne fontos.
2021. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Kevés olyan pasi van akinek ne jönne be! Nekem is bejön-ne, de a külső önmagában kevés így, ott kezd izgalmas lenni a történet hogy mi van a szőke haj alatt..:)
2021. márc. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mintha ennyiből el lehetne dönteni...
2021. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Magyarra lefordítva így leírás alapján: vagány, sportos, fiatal lány, zöldszem-szőke haj kombóval. Jól hangzik, de az összkép számít.

Egyébként meg mit számít mit gondolunk??? Édes tőled, hogy megkérdezed, de csak az számít, hogy a kiszemeltjeidnek tetszel-e. Ha ennyire önbizalomhiányos vagy egy random ismi csopiba felraksz egy képet és máris kapod a pirivk tömkelegét (mondjuk akkor is kapnád ha 90 kg-s és 50 éves lennél, de az más kérdés).

2021. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Konkrét kép nélkül nem lehet értelmes választ adni.

Csak ezek alapján lehet egy nő szép de ronda is.

2021. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eddig nem hangzik rosszul,persze élőben látni kéne
2021. márc. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!