Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mint ahogy vannak apu testű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint ahogy vannak apu testű férfiak, úgy vannak anyu testű nők is?

Figyelt kérdés

2020. aug. 20. 01:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, őket szoktam munkásasszonyoknak hívni. Ezalatt nem rosszat értek, az ilyen nőknek nagy mellük, és fenekük van, de nem vékonyak, hanem erős alkatúak. Édesanyám pont ilyen megjelenésű, ha kipofozza magát, kifejezetten vonzó is tud lenni. Fiatalkorában egy fokkal másképp nézett ki: törékeny, agilis alkatú volt, frizurája olyan volt, mint Jennifer Bealsnek a Flashdanceben, igazi bombázó volt. Most meg anyu testű, de az se rossz igazából, ha nem hanyagolja el magát.
2020. aug. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

"munkásasszony"?


A nagymamám testalkatát pontosan körülírtad, pedig keresett ügyvéd a mai napig.

A legjobb barátom édesanyja is ilyen alkattal bír, nelik ruhaüzleteik vannak szerte az országban. :D


Szerintem az "anyutest" itt tökéletes megfogalmazás. Még hekytállóbb is, mint a férfiaknál, mert a nőknél tényleg szülés után szokott feljönni némi felesleg.

2020. aug. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak nagymama testű és nagypapa testű emberek is.
2020. aug. 20. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem a nőktől nagyobbak a külsővel kapcsolatos elvárások.

Így ha egy nő lesz kicsit kövérebb, sokkal rosszabbul érinti mint kéne.

De szerintem a kis lógó pocak, a kelleténél valamivel nagyobb fenék nem feltétlen rossz dolog.

2020. aug. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Az aputest szexi. 😍
2020. aug. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!