Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valtozik a ferfiak izlese,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valtozik a ferfiak izlese, ahogy idosodnek?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy emlekszem, hogy amikor gimis voltam minden srac vekony, mar-mar sovany lanyokat nezegetett a telefonjan, mindenkinek az volt az izlese, ok voltak az idealjaik, tudjatok, ilyen tipikus 170cm magas, 50kg victoria secret modellek, ha pedig valaki hetvegen reszefen kavart egy husibb lannyal azt hetfon szegyelltek.

Meg most sem vagyok sokkal oregebb, 22 eves, megis azt vettem eszre, hogy a velem egyidos, vagy tolem par evvel idosebb sracok jobban szeretik mostmar azt, ha egy lanyon van mit fogni. Itt nem a duci lanyokra gondolok, hanem pl 165cm 55-60kg-ra.Sokszor hallottam is mar egy-egy hazibulin errol beszélni a sracokat meg a baratom is mondja, hogy bar volt vekony baratnoje es rolam is latott mar olyan kepet, vekonyabb voltam, megis most tetszem neki jobban, ha pl egyutt tv-zunk es en egy vekony lanyra mondom, h uristen, milyen jo az alakja akkor "huzza a szajat", hogy szerinte nem nagy eresztes, de egy picit husisabb csajra kerteles nelkul megmondja, hogy na o pl csinos. Fontos, hogy a picit husisabb csajon tenyleg nem ducit ertek es az osszes ferfi, akit errol a temarol hallottam beszelni valtig allitotta, hogy nem a nagyobb cici es fenek miatt kedvelik a " curvy" lanyokat, hanem kifejezetten tetszik nekik az is, hogy vastagabb a combjuk, van egy kis uszogumi, sot, a kis pocakot is noiesnek talaljak. Mi lehet az oka, hogy par ev alatt igy fordult a velemenyuk? A korral valtozik az izlesuk vagy csupan az az oka, hogy manapsag a "van rajta mit fogni" noket tolojak annyira a mediaban(pl Kardashienek) es eloterbe kerult a body positivity?


2020. jún. 24. 01:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%

Engem mindig is a ducibb alkat vonzott, voltam 100+-os nővel is. Tini koromtól felvállaltam ezt és sokan cikiztek, vagy viccelődtek velem emiatt.

Sokat változott a hozzállásom dolgokhoz, de a duci alkat még mindig a legvonzóbb számomra.

2020. jún. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
23%
Én azt vettem észre hogy addig jók a husibb csajok amíg a vékonyabbak nem jelennek meg, utána már ők vannak a középpontban.
2020. jún. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

Mindenkinek más az ízlése, de szerintem a nagy átlagnak az átlagos testű lányok tetszenek. És kisebb %-nak a nagyon vékony vagy a nagyon husi lányok. Szerintem nem a média miatt. Valahol beléjük van kódolva hogy ezt nőiesebbnek látják. Nem kell félteni hogy kb eltörik ha kicsit durvábban érsz hozzá, a mell és csípő igenis a nőiességet meghatározó dolgok (nem, nincs baj a kisebb cicikkel, de a nagyon nagyon vékony lányoknak kicsit már fiús mellkasuk van). Szaporodás szempontjából is ösztönösen vonzóbbnak látják a szélesebb csípőt. Tudod ez a képes kihordani az utódot duma. Hülyén hangzik de tényleg mélyen valahol be van ez kódolva a legtöbb pasinál.

Egyébként én nőként is a szélesebb váll, erősebb alkatra bukom. A szálkás kockahasú pasik sose jöttek be. Inkább amasszívabb alkat a férfias nekem. Pici has is vonzó, lényeg hogy ne vékonyabb legyen meg nem is kigyúrt, hanem természetesen masszív alkat. Mondani se kell hogy a borosta vagy rövidebb szakáll és bajusz szintén megbolondít:D a csupasz testű pasiktól kiráz a hideg. Egy férfi szőrösen férfi. És biztos hogy ennek is van valami kódolt oka hogy az ilyen férfiak vonzanak. Szóval ősi duma ez de tényleg belénk vannak írva ezek. Persze ez sokkal árnyaltabb ennél, ezért van annyi ízlés amennyi ember

2020. jún. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

1. Direk nem az ilyen nagyon huskkra gondolok, hanem inkabb az ilyen atlag, 1-2 kilo felesleg lanyokra, pl:



[link]


[link]


[link]

2020. jún. 24. 02:05
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem az ízlés változik, hanem jönnek be más szempontok is.

Minél fiatalabb valaki, annál inkább nincs még kiforrva a személyisége, ezért természetes, hogy csakis a szépség fog számítani.

35 felett már voltak olyan barátnőim, akiket pár évvel korábban el sem tudtam volna képzelni magam mellett. Szép és intelligens nők voltak, de nem az olyan karcsúak, mint amilyet szeretek. De ez kicsit sem volt gond, ugyanúgy megőrültem értük.

De alapvetően most is karcsú nőket szeretem. Annak ellenére, hogy a nagy mellek természetesen nagyon is vonzanak.


Az is számíthat, hogy tiniként csak azt vesszük észre, hogy van pár kg felesleg lányon. Az első linkelt képen lévő lányon nincs sok felesleg, de olyan "sportolatlan" alakja van. Ha van izomzat, tartás, forma, azon +10 kg is sokkal jobban mutat.

2020. jún. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

A férfiaknak mindig is sokféle lány tetszett.

Van aki az arca miatt, van aki az alkata miatt, vagy melle, feneke miatt. Annyi, hogy ahogy nőnek az évek többféle barátnőjük lesz, akár teljesen más típusú lányok is.

2020. jún. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy nekem igen. De nem tudom miért. Valahogy az ilyen pálcika alkat régen bejött, most már a formásabb, nem dagadt, de assszonyosan telt is nagyon tetszik. Sőt.....

Talán az is közrejátszik, hogy ezek a modellek ( 🤭🤭🤭🤭) annyira el vannak szállva maguktól, hogy attól van hányingerem.

2020. jún. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ízlésbelileg nem változott semmi

Ami azt jelenti,hogy kezdetben sem egy szűk keresztmetszetű izlésem volt,és most sem.

Sem a pálcika,sem a kövér nem tetszett akkor sem,és most sem.

Az a "középút" jött be mindig is,és most is.

2020. jún. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
Szeritnem minél éretlenebb valaki annál kevésbé meri felvállalni a saját ízlését vágyait. IQ és EQ kérdése is, hogy mennyire befolyásolja a többiek véleménye ffit. Vannak ilyen dolgok amiket a férfiak egymás előtt nem igazán vállalnak fel, pl ha tetszik neki a szőrös punci, vagy ha nem vékonyka, soványka lányok izgatják. Kicsit olyan ez, egy társaságban valaki kitalálja mi a trendi és mindenki megy utána.. ciki ettől különbözni. Azt gondolom a popsi szex mánia is reszben ilyen egy valaki bezengi a társaságba, hogy mit csinal otthon és a többiek is akarnak dicsekedni vele...
2020. jún. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
11%

Az ízlése nem változik, csak alacsonyabbra rakja a lécet (nem is egyszer).

Na meg azt mondják, nincs ronda nő, csak kevés pia.

2020. jún. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!